Ak sa skončí vyšetrenie Kuciho a zistí sa objednávka, tak Ty Taliga budeš obžalovaný z klamstva , ohovárania vlády a podvracania republiky. Zvlášť tento dobrý paragraf by sa znovu mal vrátiť do Ústavy. Podvracanie štátu je ten najohavnejší zločin, a Beneš a Gottwald vedeli čo treba na takýchto farmárov bez práce. Kto ich vlastne platí a s akou kontrarozviedkou sú napojení ? To nikoho z vlády nezaujíma aby sa väčšina národa ktorá nesúhlasí s pľuvancami týchto farmárov dozvedela že kto ich režíruje a platí. Tieto pľuvance do tváre vlády už počúvame od jari...Varoval nás však už pred rokom herec a Vodca Kramár, že príde na SK potopa.....takisto aj Gorila Stänke...sa zapája do protištátneho odboja za zlaté dukaáty spoza mora , tak ako väčšina cirkusantov, ktorí si nahovárajú že sú "umelci"...Mali sme iných a čestných umelcov ako Kvietik, Pántik, Chudík....ktorí by sa nikdy za cudzie peniaze neboli takto dali ponížiť do uličnej lúzy.....Jdu blejt, pane vrchný....


