Tak tu vidíme kto je vlastník novín a čo do nich dovolí dať. Ficovi vytýkam jedno. Že nemal svoj vládny denník. Má ho Poľsko aj Maďarsko. Ako potom chce vláda vládnuť na SK, ked nemá svoje médium. Ved to je základný kameň. Mečiar mal svoj denník "Slovenská republika" a dobre sa to čítalo a malo svoj význam. Kde je značka tohto denníka ? Odkúpil ju jeden "američan" podobný ako nejaký Nicholson a značku zničil. Toto je tá tzv. "americká demokracia".


