Máme na SK médiá, ktoré propagujú denne ako Sorošove koníky sa vyháňajú do ulíc.....Rektori vysokých škôl sú tiež Sorošovými koníkmi ktorí sú zapriahnutí do vytvárania chaosu. Slovensku nikdy nebolo tak dobre ako teraz. Ale globalizácia sveta musí prebehnúť cez krv na uliciach. Zmanipulovaní študenti, kde údajne pred pár rokmi Kiska a Demeš pozakladali bunky Al Kajdy, teraz zneužili a stádo potrebujú podľa pokynov vyháňať na pašu do ulíc, pre cudzie záujmy. Ved človek, ktorý pozná Ústavu sa chová normálne a nenechá sa manipulovať. Kiskova obchádzka pred rokmi po školách prináša svoje "ovocie". Sú dôkazy že prezident sa spojil s cudzou mocou a preto je možnosť toto preskúmať podľa Ústavy SR
Čl. 107
Prezidenta možno stíhať za úmyselné porušenie ústavy alebo za vlastizradu. O podaní obžaloby na
prezidenta rozhoduje Národná rada Slovenskej republiky.Obžalobu podáva Národná rada Slovenskej republiky
na Ústavný súd Slovenskej republiky, ktorý o nejrozhodne v pléne.

