Markuš, ty asi nepoznáš situáciu v Madarsku....tak sám sebe kladieš otázku, ktorú ti položil vedúci na porade aby si napísal tento článok. Orbán prežije ! A udrží južnú hranicu proti divokému Islamu ! Maďari teraz bojujú aj za Slovensko ! Poliaci tiež bojujú ! Islam je znova pred Viedňou !


