Predátori USA
Nám Slovanom je vlastný duch kolektivizmu, ktorý Západ nemá.
Západná spoločnosť je postavená na princípe, podľa ktorého človek človeku je vlkom.
Sú to predátori, aj preto sa dostali tak ďaleko dopredu.
V ekosystéme sveta, majú však nezastupiteľnú úlohu, pretože "regulujú" početnosť ľudskej populácie na svete.
Bez ich prítomnosti by sa ľudská populácia premnožila, následkom čoho by úplne vyčerpala svoj potravinový a energetický zdroj.
Keď si všimnete ich systém boja, tak uvidíte že ich stratégia bola vždy zameraná Východným smerom, teda snaha porážať štáty na Východ.
Ak tento princíp rozložíte na detaily, tak prídete k uzáveru, že v ich génoch prevláda rivalita, individualizmus a úplne egoistický prístup k životu ba až nihilizmus, ktorý rozšírili do sveta novým spôsobom boja, ktorého predstaviteľmi sú militantné teroristické organizácie.


