Amnestie sú politickým nástrojom Západu na zlikvidovanie Ficovej vlády....ak sa im to podarí, na Slovensku zostane púštny piesok. Nastane chaos a neschopnosť zostaviť vládu z odborníkov. Cieľom je zničiť najradšej všetko aby sa SK nespamätalo aspoň 30 rokov. Cieľom USA je vytvoriť otrokársky štát na SK, s lízačmi zadnice, ktorí povolia postaviť na SK vojenské základne. Pochopili ste to všetci ? Všetci asi nie, hlavne tí ktorí sú dobre zaplatení na vykonanie tohto skutku. A to sú médiá a Tretí sektor ! Vidíte to okolo seba. Tí istí, ľudia, tie isté mená, tá istá rasa, v kine, divadle, na ulici....sústavní tlak médií. Obyčajní ľudia už dávno na toto zabudli je im to šumifuk ale tomuto špeciálnemu stádu, ktorému ide o zisk, to nie je jedno, práve pre nasypané prachy....


