Alžbeta II. sa teší dobrému zdraviu, ale Británia je pripravená na jej smrť
Tak teda zopakujme si to - kráľovná, je vládca tohto sveta. Je to sám Diabol v ľudskej koži ( jeho odnož..lebo Diabol má viac stupňov hierarchie ) Svetu vládnu monarchovia na čele s Anglickou, Holandskou a Belgickou kráľovskou mafiou.....všetky vojny vyšli odtiaľto. Tieto beštie, majú nenormálny talent na rozoštvanie svojich nepriateľov aby sa títo sami vyhubili do krvava...ÚV KSČ a ÚV KSSZ ( Kremeľ), sa môže od nich ešte stále iba učiť vo večernej škole...