To je čo za blbá správa....."zrejme"....pán redaktor, sadni na koňa a choď si to tam overiť ! A nevypisuj konšpirácie, lebo ťa Žitňanská zavrie ako extrémistu !
To je čo za blbá správa....."zrejme"....pán redaktor, sadni na koňa a choď si to tam overiť ! A nevypisuj konšpirácie, lebo ťa Žitňanská zavrie ako extrémistu !
Cigáni nemôžu ani fagany v paradajkách vylamovať, lebo ešte by aj to zničili čo je dobré....takým somárom nemôžeš dať robiť nejakú vážnu robotu. Len tak WC povyttierať, tam hádam škodu nespravia....
Či je tak alebo onak ale nevidím inú schodnú cestu ako vytvoriť "Kondičné pracovné kluby" kde by bolo Cigáni sústredovaní k práci. Ináč to nepôjde. Cigáňa totiž nemôže existovať a žiť bez dozoru nad ním. Treba mu skrátka organizovať život, prácu, ubytovanie a skrátka všetko. Ide o to že on nemá žiadne návyky. Cigáň má v sebe kód, že si žije každý deň tak ako sa mu chce a nesmieme sa starať doňho, lebo potom útočí. Toto treba zmeniť.Postaviť Chránené dielne, ubytovne, pracovné areály, kde bude pracovať a bývať aj sexovať pod dohľadom. A potom ani jeden Cigáň nebude bez práce a ani jedno Cigánča nebude bez školy. Eurofondy ktoré sa poskytli na pozdvihnutie Cigáňov sa vyčerpali a Cigáni sú zas tam kde boli. Vytvorili sa rôzne kurzy, kde učili 40 ročných Cigáňov čítať a písať. No ale kde boli doteraz, kde doteraz bola ombudsmanka ? Veď toto je hrôza ! Len každý aj Béla len pindá ale nikto energicky nezakročí. Tak nech sa Béla stará o celé osady sám keď ide premiérovi takto podkopávať nohy.
História VSŽ Košice, v americkom prenose "na live"....ako zarábajú americkí boháči !
A kto boli tí ľudia , čo ich tam brali...? Prečo mali taký prúser...?
Za prezidenta sa hlási - textár, kníhkupec, gay, kňaz, sprievodca vlakov....ešte si kýchne knieža....paráda ako na voze.
A čo bola hlavná príčina že iba ich tam brali....?
Rozumie niekto o čom to píše Četka....? Z akej témy čerpali tento motív ?
Na SK vznikla extrémistická opozičná strana médií ktoré útočia proti všetkým ! Tu hľa je napr. "ich" líder nejaký Motyšák, ktorý nepochopil, že sa rodí Nový svet a ON bude zachvíľu bez práce !
Na Slovensku vznikla extrémistická opozičná strana, ktorú treba zoslabiť a ponížiť. Treba médiám odobrať štátne občianstvo a vyhnať ich stadiaľto ! Vedú neustále nevyhlásenú vojnu , tak toto musí skončiť ! Sú tu aj iní čo chcú žiť, nielen slniečkári !
Slniečkári a platení agentos napr. ako Motyšák, sú zahľadení len do seba a neberú ohľad že aj druhí ľudia chcú uskutočniť svoj sen. Motyšák a slniečkári na čele s Ywetou a spol však bánia tomu ! Je toto možné, v tomto Novom svete ? Takýto neprispôsobiví agento, čo ich čaká ..? Niekedy v dávnych rokoch dostávali poukazy na rekreáciu na Sibíri. Tam mohli realizovať svoje plány. Niektorým sa to aj podarilo. Motyšák, čo ta na to..? Máš veľké nadanie a predpoklady.....
Mirka Federer, vl.menom Miroslava Vavrincová ,zo slovenského Bajmóc....
Herečka, začala kvákať podstrčené vety.....Irán môže to isté spraviť USA. Si mladá na to aby si niekoho poučovala .
Očkovanie občanov dobrovoľné....? A keď prepukne choroba, potom bude povinnosť štátu, túto liečiť ! Je to choré...
Rusi čo oslobodili Europu od Hitlera, neboli spravodliví...?
Čítal som len nadpis.....ale nerozumiem vôbec o čom píše súdruh čaplovič.
Neviem kto je tá pani, nič mi to vôbec nehovoríííí...ale potvrdzuje naši skúsenosť že - žid je schopný hocičoho !
Zrejme to bol mladík so psychickou poruchou...nejde o teroristický čin.
Takáto politika má úplne zastrieť skutočnosť že Europu oslobodil Sovietsky zväz....zradou jedného politika, odišiel potom z územia víťaza a dopadol zle. Na mape vidíme teraz stav ako bol Hitler v 1942 pred Stalingradom.
Odporúčame