Súdruh Čupka, dnes cez deň čo máš ešte na starosti....? Článok už bol. Ešte napíš článok o SNP, ktorý si uctievali komunisti a uctievame si ho dodnes. Hoci žiadne "národné" povstanie nebolo.....skôr by som povedal že to bolo Benešovo povstanie, ktorý ho spolu aj so Stalinom pripravil a realizoval ho benešov generál Golian. Ten Golian ktorý zavelil martinskej posádke lžou do útoku. Vojaci ani nevedeli proti komu bojujú....Ste na posmech všetky médiá. Lebo zobete z ruky svojich chlebodarcov....

