Konecne si niekto znamy dovolil verejne povedat, ze kral je nahy.
Konecne si niekto znamy dovolil verejne povedat, ze kral je nahy.
Predajte za vyrobnu cenu dizle co ste stiahli z Emeeeriky. Pojdu na dracku !
Celebrity sa vyprsili .... A co mali prist v burkach ? Mozno aj k tomu raz dojde, ale nepredbiehajme ..
Mistrik je slaby, slabucky .. Mozno najslabsi zo vsetkych kandidatov.
Praveze Sefcovic bude druhy Kiska. Uvedomelo "proeuropsky", naivne "proatlanticky", prehnane "prosorosovsky".
Bankari nech klientom vyplatia peniaze a nech si idu po svych. Zdrzovat ich nikto nebude. To by bola pre nich ale ta najhorsia nocna mora, takze sa tam budu drzat ako klieste.
To sa mame vratit 100 rokov dozadu a vsetko si chovat a pestovat doma sami, aby nas neotravili ?
Tak sa tam chod najest, Gusto ..
Len aby to nebolo naopak. Tzv. štandardným kandidatom bude nohavicami triast. Aj ich sponzorom.
Poľské potraviny by som nekúpil, ani keby ma mučili.
Najvacsia sranda bola ked Matovic chcel dat Dankovi jednu "chlapsku". Akurat ze rakosnik nema na to...
Bodaj by neprepustali. Najskor podvadzali s emisiami, potom museli stiahnut tisice aut a teraz za to musi niekto zaplatit. Napriklad stratou zamestnania.
Hraju sa na krala a kralovnu. Ako male deti...
Aj preto sa banksteri tak boja kryptomien. Nemozu ich takto zadrziavat, ani cez ne nikoho vykoristovat.
A teraz nam prezrad, koho budes volit ty. Jasne ze budes cusat, totalne by si sa zosmiešnil.
Ved to hovorím, takýto zákon potrebujú vodiči, ktorí clona-neclona, stale idú ako slepí.
Odporúčame