Aj ludia co sa vzdaju svojej prace, aby opatrovali starych a chorych ludi, je iba biedna almuzna. Pritom nemocnica alebo domov dochodcov stoji stat ovela viac. Radsej budeme podporovat vseliakych zahranicnych ciganov.
Aj ludia co sa vzdaju svojej prace, aby opatrovali starych a chorych ludi, je iba biedna almuzna. Pritom nemocnica alebo domov dochodcov stoji stat ovela viac. Radsej budeme podporovat vseliakych zahranicnych ciganov.
Tazki to frajirci tito byvali fodbaaaalisti, aj sucasni. Ked nie su vysledky ne ihrisku, tak aspon v krcme.
Namiesto Silvestrovskych zabavnych galaprogramov, na ktore televizie "nemaju peniaze", nas obohatia extra porciou silvestrovskej reklamy. Aby "mali z coho zit".
O tom kedy a ci bude kriza, rozhoduju Rotschildovci, Wartburgovci, Morganovci a im podobni.
Kuróčka rjaba nech sa drzi hrncov a varechy.
Najprv ceny premrstia a potom daju strasnu "zlavu". A ovce sa na to chytia...
Kazdy chape, ako strasne by zapadni kolonizatori videli Putina a cele Rusko na kolenach. Celi sa z toho trasu, minaju miliardy na propagandu a chytaju sa kazdej slamky. A ono sa to nedari, nedari, ludia im tie dristy nezeru ... Proste zufalstvo .. Doteraz mali patent na rozum, lebo ovladali takmer vsetky media. Lenže ludia su scitani, vedia si dat veci dokopy a nedaju sa klamat do nekonecna.
To uz mohli kazdej osobnosti vyhradit zvlast jeden diel. Ako v tureckej telenovele.
Aha, takze ty mas peniaze pekne doma zasite v matraci.
Rozdelenie bolo o rozkradani majetku statu, cize obcanov. Rozkradol by sa, aj keby sme sa nerozdelili. Len mozno ini ludia.
Banky, poistovne, fondy, vsetko je to jedna banda. Dobrovolne (nasilu) davame svoje peniaze k dispozicii zlodejom v naskrobenych oblekoch. A este si za to platime. To sa im to spekuluje, ked im zaplatime aj straty...
O 1000 rokov nenazrany kapital urobi Zem neobyvatelnou a my vykapeme ako zajace. Ale obavam sa, ze to bude ovela skor.
Pre par blbych sponzorov co nevedia kde je Slovensko, si poniektori ponizene sypete piesok na hlavu. Ze je to vlastne nasa chyba.. Prave toto svedci o vasej malosti.
Bude rast stale ? Cize nakoniec bude nekonecne velka ? Tak nam to vysvetli, ty kapitalisticky "ekonom".
Cele tie vase akciove trhy su obycajne spekulacie a obchod s teplym vzduchom. Presne ako obchod s virtualnymi menami. (Ktore tak vsetci kritizuju, pretoze vlady a banksteri ich nemozu kontrolovat). Nikto nic nevyrobil a kazdy chce zarobit.
To nie je chyba Slovenska. To iba svedci o tom, ze Zapad zdegenerovany blahobytom nema elementarny prehlad o zemepise, historii a pod. Aj my tam nasimi skolskymi "reformami" smerujeme...
Spomalenia ekonomiky.... To akoze dokedy ma ekonomika zrychlovat a rast ? A kedy bude dostatocne "rychla" a "velka" ? Az dosiahne rychlost svetla ?
Veď hovorim že sú nafúkaní ignoranti. Je úplne jedno koľko a akých máme športovcov.
Tak ako arogantni habsburgovci sa my veru nemylime.
Odporúčame