To je ocividne, ze Zapad stratil mieru. Taku stvavu kampan nerobili ani Slobodna Europa a Hlas ameriky dokopy, na vrchole studenej vojny. Siria ocividne bludy a presvedceni o svojej nadradenosti, velmi podcenuju inteligenciu obcanov.
To je ocividne, ze Zapad stratil mieru. Taku stvavu kampan nerobili ani Slobodna Europa a Hlas ameriky dokopy, na vrchole studenej vojny. Siria ocividne bludy a presvedceni o svojej nadradenosti, velmi podcenuju inteligenciu obcanov.
Kollar sa v minulosti stretaval s kdekym. Vsetko omylom, samozrejme.
Aj ked jenkiiis nenasli v Iraku ZHN, aj tak tvrdia, ze rozvratenie krajiny bolo potrebne. Podobnost s nasimi komediantami cisto nahodna ? Kdeze, maju rovnakych mecenasov.
Aj ked jenkiiis nenasli v Iraku ZHN, aj tak tvrdia, ze rozvratenie krajiny bolo potrebne. Podobnost s nasimi komediantami cisto nahodna ? Kdeze, maju rovnakych mecenasov.
A potom su prekvapeni ze ten hnoj prekladany reklamou nikto nepozera.
Prevelice tajna strategia, tak ju nikomu nehovorte: vyhodime polovicu dorucovatelov, tym zbyvajucim dame 2x tolko roboty a sme v zisku. A manazeri si mozu pridelit dvojnasobne odmeny, ze to tak bravurne vyriesili ..
Kdeze Cepiga, otravil ich sam Vladimir Vladimirovic a to prosim osobne. Par krat tukne do pc a zmanipuluje volby, preplava 10km v kyseline sirovej... Takze taku zodpovednu ulohu ako otravit Skripala, nemohol nechat nejakemu amaterovi...
Luzeri nikdy nevyhraju volby. Je jedno kolko milionov do nich George naleje a kolko komediantov bude bliakat po uliciach. Je mi ich luto, ze to musia robit, ale ulohy v priblblych serialoch zrejme nie su zadarmo. Ak niekto caka ze tie blbe xichty znova vyvolaju 89-ty, velmi sa myli
Luzeri nevedia vyhrat volby, tak si vymysleli tuto story. O vrazde dobruckeho novinara statnou mafiou . Teraz sa ukazuje ze od začiatku iba rozduchavali ohen, za stedrej pomoci svojich donorov. Ospravedlnia sa ?
Drahi farari a farizeji, nedržte sa stredovekych dogiem a tmarstva a zacnite skutocne hladat Boha. Inspirujte sa napriklad jogou, alebo budhizmom...
Mali nasadit kuklacov a bol by na dlho pokoj. Lenze u nas a predpokladam aj v Madarsku nasadzuju kuklacov na nepohodlnych novinarov. Ze Rostas ?
Ja na jeho mieste sa s tymi hyenami vobec nebavim.
Blby je ten co to kupi. Svedčí to o stadovitosti ludi, o absencii zdraveho usudku, o celkovej zhyralosti a skazenosti blahobytom.... Tuposti ...
To cirkev si iba sprivatizovala Boha a casto sa za Neho schovava. A rozni farizeji zasa za nu.
Koukal at kouka poriadne preverit Frooma.
Hlavne ked pises, nepozeraj sa do zrkadla.
Niektori havloidi, kiskoidi, allforjanovia a komedianti tak nenavididia Slovensko, ze nenavidia aj sami seba. Na druhej strane, nikto ich tu nedrzi.
Rozbite internaty su jedna vec, ozran party na nich vec druha. Komu sa nepaci, moze si najst podnajom, ako na "vyspelom" Zapade.
Nech to uz konecne niekto povie aj na pode OSN a predlozi dokazy. Je ich neurekom. Oficialna US verzia popiera vsetky fyzikalne zakony. Na oplatku moze ta americka kometa predlozit zasa svoje.
Odporúčame