Samozrejme ze policia nema doveru. Sikanovanim a arogantnym spravanim ju ani neziska. Pritom ma heslo pomahat a chranit. Ale poznate policajta co niekomu pomohol ? Mozno 1 zo 100. Vacsina ludi ma negativnu skusenost. Pokial sa budu stale riadit komunistickymi praktikami (policajt schovany za krickom), ludom budu iba na smiech.


