Inak povedané, automobilky dostávajú rozum. Auto 1.0 tdi si kúpi iba blazon.
Inak povedané, automobilky dostávajú rozum. Auto 1.0 tdi si kúpi iba blazon.
Bolo by zaujimave vedieť, čo to bolo za slovaka. Pri urcitych slovakoch uvedu takmer cele meno plus foto, pri inych sa všetko starostlivo drzi v tajnosti.
Ked porovnáme ako jednali s rusmi na olympiáde a ako jednajú s Froomom, tak antidopingová agentúra objektivna nie je. S niekým sa jedná v rukavičkách a iný nesie kolektívnu vinu ?
Dokazy o ZHN v Syrii, dokazy o ZHN v Iraku, Lybii, Irane, dokazy o zasahovani do usackych volieb, dokazy ohladne Škrípala... A nakoniec makove PRT.
Som zvedavy ako obstoja, ked na ne prvykrat vypalia S-400-vky.
Pokutovať, pokutovať a znova pokutovať... Ano, ale naozaj tých, čo pokutovať treba. Tých čo obiehajú v zákrutách a cez plnu čiaru. Ktori sú drzi, arogantní, agresivni, proste veľkí frajeri. Buď namontovať kamery, alebo schváliť zákony aby sa to dalo inak dokázať. Lebo pokuty za somariny a zbytočná buzerácia to nevyriešia.
Ako chcu sandari obmedziť predbiehanie cez plnu v zákrutách ? Tým že budú merať 50 na rovinke za mestom ? To by museli brať ako dôkaz napríklad videozáznam natočený z iného auta. Lenze v tomto štáte zákon chráni páchateľa, takže takéto dôkazy sú nelegálne. A tak merajú na rovinkach, aby mali aspon nejaké alibi, ze vôbec niečo robia...
Zrzek sa vedel dobre narodiť. Iinak by si o neho bicykel neoprela.
U nas keby ho zastrelili, hned by mimovladky vyplakavali, aka je tu policajna brutalita a rasizmus. U nas sa smie strielat iba do ludi bez vodicaku.
Najväčšia sranda bola keď chceli zdaňovať Bitcoin. Ten bol vivinuty prave preto, aby sa nedal kontrolovať, danit a podobne. Jedine keď ho vymeníte za evri alebo toliare...
Tak to budu musiet zamestnat dalsich 500 colnikov ktorych bude treba zaplatiť, takže stat nebude mať z odvedenych daní nič. Ale aspon sa zvýši zamestnanosť v štátnej správe o ďalších nepotrebných ludi.
Myslel som to v extrémnom prípade. Ty si toho urcite najazdil a auto mas otlcene ako hrušku.
Zaujímavý článok dovolila Pravda uverejniť, skoro az "kontroverzny". Až mi je to divnô.
Najskôr vyplakavali že odídu keď nedostanú ďalšie úľavy a zrazu sa im sakramentsky darí. Skúšajú od ľudí aj štátu vyťažiť čo sa dá.
... a nepotrebuje ABS, ESP, snimace na cuvanie a podobne kr@viny. Lenze treba prisposobit jazdu podmienkam a nerobit arogantneho frajera.
Vraj otec a syn... Podarena rodinka, ale ako sa hovori: Na kazde prasa sa voda raz uvari...
Odporúčame