Minimalne 25 rokov tu mame ludi, ktori nam chcu dobre. Vsetci politici od primatorov cez zupanov, ministrov, po eurohujerov chcu dobre. Desatrocia nam vladne mafia ktorej predkovia boli komunisti, STBaci a ich predkovia gardisti. Ludia ktori sa prisposobia akemukolvek rezimu a vzdy budu pritakavat tomu, kto je momentalne silnejsi. Hlavne aby im z toho nieco kvaplo. Vsetko funguje na principe kamaradsaftov. A tak to funguje aj vo svetovej politike. Bankari, slobodomurari, bildenbergovci, rodinne klany, zbrojarske koncerny. Ako chcete rozbit takyto system ?


