Nebolo koho volit. Vacsinu kandidatov sme nepoznali a tych co sme poznali by sme tiez radsej nepoznali. Politicki stroskotanci, tlchubovia, komicke postavicky sovbiznisu. Uz chybalo len to povestne vrece zemiakov a ucast by sa o nieco zvysila.
Nebolo koho volit. Vacsinu kandidatov sme nepoznali a tych co sme poznali by sme tiez radsej nepoznali. Politicki stroskotanci, tlchubovia, komicke postavicky sovbiznisu. Uz chybalo len to povestne vrece zemiakov a ucast by sa o nieco zvysila.
Slovaci nesli volit ciastocne preto ze EU je byrokraticky moloch, kde nazory malych statov malokoho zaujimaju. A ciastocne pre luzu ktora tam kandidovala. Smeraci nevolili Smer, lebo vedeli ze aj tak tam pojde bojovnicka za LGBTI prava a osud baltickej tresky. KDHaci nevolili lebo aj tak tam pojde pani co hravo vyzije z minimalnej mzdy, atd,atp...
Kto ste pan Rompuy ? Nepozname vas. Kto vas zvolil ? Pytal sa ho Nigel Farage. A on iba hladel ako vysmiata ropucha...
Je to podstata takmer kazdeho nabozenstva. Aj Kristus: Kralovsvo nebeske je vo vas.
Krásne to vystihol Dalajláma, keď odpovedal na otázku, čo ho najviac udivuje na ľudstve:
Ľudia. Pretože obetujú zdravie aby zarobili peniaze; potom obetujú peniaze, aby znovu získali zdravie. Potom sa tak znepokojujú budúcnosťou, že si vôbec neužívajú prítomnosť … a tak nežijú ani v budúcnosti, ani v prítomnosti. Žijú, akoby nikdy nemali zomrieť, a potom zomrú, akoby nikdy predtým nežili.
V podstate si to vystihol. Pirsing samotny mozno nikomu neprekaza, ale na serioznu pracu treba zrelu zenu, nie blaznivu pubertiacku.
Jasne, vystizne a k veci. Vyborne stylizovane. Nemozem sa ubranit dojmu, ze Logika1 je profik. Tak isto ako Cudzinec.
Zapad je ochotny podporovat hocikoho, len nech to poskodi Rusko. Fasisti mozu vrazdit, upalovat, dokonca aj popierat holokaust. Hlavne je do toho vtiahnut rusov.
Kasina patria do rovnakeho byznisu ako drogy a prostitucia. Vzdy sa o ne starala mafia. Ked sa clovek nenecha osklbat je to podvod ?
Najlepsie by bolo vsetko si dopestovat a vychovat doma, dnes uz clovek nemoze verit nikomu. Podvadza sa vsade a nie je zaujem to zmenit.
Najbohatsia krajina na svete, neobmedzenych moznosti a bezdomovci ? Neveeerim.
Polovicu penazi sme rozkradli, robotnikov nevyplatili a teraz este vyplakavame. Co sa cudujete, nie sme na SK jedini... Alebo je to inak ? Zakazku za 10 miliard dostane ministrov svagor Janko, ten ju da za 8 miliard zrealizovat kamaratovi Stevkovi a pre neho to urobi Jozkova firma za 6 miliard... Dobry kseft, len neni robotnikom na vyplaty...
Jojka a Markiza siahli do archivu... By ma zaujimalo kam tieto reklamne televizie davaju peniaze ? Ked nedokazu vyrobit poriadny Silvester... Vsak im musia ist z bank, poistovni, mobilnych operatorov, lekarni..., obrovske prachy. Napr. vianocny timobajl nam otrepavaju o hlavu pomaly od septembra... Co tie prachy prechlascu ?
Cele leto sa kupat, v zime zasa lyzovat... Ved sa to na nich vali z kazdej strany z medii. Ako bude horuco, najlepsie cele leto a kde, kedy a kolko kupalisk bude otvorenych. Potom zas aby napadlo co najviac snehu a oni sa mohli celu zimu lyyyzovat do zblbnutia. Popri tom zurky, drahe telefony, auta... Kde na to vsak vziat, kazdy nema vplytneho tatinka. Najlepsie niekoho oje.., podviest, alebo oklamat. Vzorov na to maju dost. A nielen v parlamente.
Doteraz som sa nikde nedozvedel, preco si ich ochrancovia demokracie vlastne nenechali doma ? Preco sa ich MUSELI zbavit ? Co je to za farizejstvo ? Ak su nevinni, nie su pre Juesej ziadna hrozba. Ak su, tak su hrozba aj pre nas.
Tolko budu spekulovat, pokial sa aj tych malo poctivych naserie a da si sharing.
Vsetci su zdeseni, ze volici slobodne vyjadrili svoj nazor. Napriek oblbovaniu a slubom politikov, vydatnej masazi zo vsemoznych medii, ludia si DOVOLILI slobodne vyjadrit co si myslia.
Odporúčame