Neboj, bndú! Nie ako tí omieľači vošingtonských lží!
Neboj, bndú! Nie ako tí omieľači vošingtonských lží!
Okrajinské počty treba deliť násobiteľom! Chá!
Takže aj výsledky budú pochybné! Konečne amíci dosiahnu nejakú medailu??? Chá!
Okrajinskí oligarchovia, ktorí rozpútali vojnu, NIE SÚ SLOVANIA!!! Chech, lenže nemajú už kam utiecť - zbavia ich majetku tak v EUSA, ako v Rusku!
Vojna sa začala r. 2014, dementele! Toto je je vyústenie - dúfajme, krátke! V Odese už prepadli kvetinárstva! :) 50 spálených antimajdanistov v Dome odborov v Odese! Stále čerstvé kvety pred budovou: "Nezabudem, ne prostim!!!
Putin: My nakažem tech, kto ubival mirnych žitelej Odessy!!!! My znajem MENNO, kto oni!"
Odkiaľ to máš? To by bol koniec celej "vojny!"
Mohli sme im pomôcť - keby takí hlupáci ako ty povedali priamo Okrajincom, že sa majú zmieriť s Rusmi na východe -a nie ich podpaľovať a strieľať!
Zabíjaniu ukrajinských Rusov hovoríš provokácia? Inak máš pravdu, ale - nezmenšuj zločiny!
Dúfajme - ukrajinských banderovcov!
Kapitál musí expandovať - hovoril už Marx - a v tomto mal pravdu! Už niet veľmi kam...
Zločinci v akcii pod krytím vojna na Donbase!
Aha, tak tí zabíjaní majú čušať a vypúšťať biele holubice! Prepil si si rozum?
Ty sa už do zrkadla pozrieť nemôžeš! Dementele - to Donbasania prišli do Kyjeva, alebo z Kyjeva na Donbas??? Predsa, aj keď si bezchakrakterný, nemôžeš byť až taký hlúpy, ke´d si - ako tak - zvládol PC ???? !!!!
Ty môžeš poslať niekam akurát svojho psa - ak to vôbec neušiel!
LOŽ PREHRÁVA . nielen na konci!
Toto ti už niekto zrejme povedal: "Si smradlavy hnisavy vred ludstva, plny kriminality, zloby, korupcie, neslobody a biedy."
."Tomu sa nehovorí," TO SA VOLÁ ukrajinská - haličská genocída ruského obyvateľstva Novoruska! Trvá už OSEM ROKOV a zatiaľ všemocné U$A, Na_To, EU nespravili nič, aby umravnili ukrajinských Haličanov, nasťahovaných do Kyjeva! (Majú historickú prax, vo Volyni vyzabíjali poľských a poľsko-ruských obyvateľov OSEMDESIATICH DEDÍN - sekerami, pílami, kladivami!!!)
A TERAZ prebieha PRINÚTENIE K MIERU - koniec ostreľovania Novoruska! A potom - vyšetrovanie vrážd na majdane v Kyjeve, v Odese, Charkove, Mariupuli, Donecku, Lugansku a teroristickej operácii voči Rusom na Ukrajine!
Olaf Scholz označil kroky Ruska za hrubé porušenie medzinárodného práva ... predtým označil vojnu na Ukrajine (oproti Juhoslávii) za SMIEŠNU!!! Je to smiešne, rodičia 160 detí, ležiacich v Aleji anjelov. je to smiešne, príbuzní 14 000 obetí, zabudnite. To len teraz je "mierová operácia" Ukrov., po tom, čo Rusi obsadili pohranočné pásmo. Ukri nepochopili, začali ho ostreľovať. To je podľa nich "dekomunizácia" A Vladimír Vladimírovič vo svojom prejave toto všetko spomenul a povedal :My vám ukážeme, čo je ozajstná dekomunizácia!!!
Hnusní novinári si melú ďalej svoje, podľa vošingtonského manuálu - hanba im ! Zradia vždy! 1938. 1948, 1968, 1988, 2020!!!
Nič nevieš, lebo nič nehľadáš? Tak DNR a ĽNR uznali Sýria, Venezuela, Nikaragua , Kuba... hej, to sú tie, čo závisia od Ruska - a čo ostatné???
Ruských lekárov, technikov a vynálezcov preplatili najmä USA, v čase, keď Jeľcinova Semja a spol rozoberali Rusko na súčiastky! Prospeli to najmä rozvoju.krajín.(Ono to poväčšine ani neboli Rusi...) Ale prosperita je na konci, už sa vracajú domov! Dokonca aj z Floridy!
Odporúčame