Žijú za štátne - teda z daní občanov! A Blaha je zvolený poslanec občanmi NEZAPLO???!
Žijú za štátne - teda z daní občanov! A Blaha je zvolený poslanec občanmi NEZAPLO???!
Alebo im tak olajnovci ustavične telefonujú....
Napríklad čo??? No, poďme, poďme...
Šašo z Trnavy, daňový podvodník, zarobil na klame a podvodoch na svojich zamestnancoch!
Tak práve takto sa vyjadril VIL (hádajte, kto?) o INTELIGENCII: Inteligencia je ho..., ktoré sa prilepí na každú prevládajúcu silu v štáte. preto musíme stavať na robotníkoch a roľníkoch!!! Chá! Bohužiaľ, ja k nej tiež patrím, preto som tiež vyhostená...:) ) No, "zdravé sily" zatiaľ so mnou ostali...
Počúvaj ty ---oný, tak v Juhoslávii sú všetci SRBI - len na severe katolizovaní, s latinkou a na juhu islamizovaní!! Vieš také veľké onééé!
Do 15. storočia, dementele? Tak to USA ani neexistovalo! Sme za! Ešte by sme dali dohromady Veľkomoravskú ríšu - jej zvyšky!
Okrajinská vláda skrátka len poslúchala "odporúčania" Sí aj ej...nezmohla sa na odpor - zbabelci!
Ten gesta_pák Šolc , ktorý povedal.,, že na východe Ukrajiny nie je genocída -. že to je SMIEŚNE !!! v porovnaní s Juhosláviou???Ten trkvas, čo ledva dosadol do kresla, vari neodstáva správy tajných služieb - ktoré sú odlišné od mediálnych o 180 st???
Viac sa do Kremľa nedostane, darmo sa tam pchal!
To bol len následok politiky rakúskej monarchie. Postupne katolizovali Slovinsko, Chorvátsko, zavádzali latinku, pestovali nenávisť voči pravosláviu, postupovali na juh. Z juhu zase zostávali stopy po Osmanskej ríši - islam. Tak sa podarilo rozbiť srbský národ!
Práve si potvrdil že nerozumieš ani zbla!!!
KOĽKOKRÁT ti treba pripomínať, že Maďarsko nie je Uhorsko????? V Uhopsku boli OSTROVVY obsadené rôznymi národmi - poväčšine SLOVANMI! Preto sa ich báli a zavádzali trestuhodnú maďarizáciu !!! NIE UHORIZÁCIU!
Mali by sme sa snažiť - sever Podlarpatskkej Rusi tiahne k ČSR - SR!
Xebnofób, choď si do Budapesti Hírlap!
Encefalus, Číňankovia sa vyňadrujú vždy diplomaticky, v podstate však už majú obrannú dohodu s Ruskom! Rusko bude kryť pripojenie Tajvanu - a Čína Novoruska!!! Čína už uznala Krym - v takej dvojznačnej podobe, ako majú vo zvyku - v zmluve s RF!
No ale keď ty nič nevieš - iba peniť! :)
Ba čo viac, na 2. poschodí Služby bezpečnosti Ukrajiny - SBU - sedia agenti Sí aj nejsi... Oni určujú Zelenskému, čo môže a čo nie. Oni podporujú alebo ignorujú vyčíňanie neonacistov: Ba - oni na nich stavili ešte pred majdanom! Keď sa pýtali Us vyslanca - prečo - povedal - no lebo nič iné sme v ukrajinskej histórii nenašli!!!!! (Lebo ona ani neexistovala - len ako územie,, nie národ!)
...Doneckej. My nemáme "americký" prepis...
No.. lenže Kosovo nebolo nikdy albánske - Kosovci sú prisťahovalci, zatiaľ čo v Novorusku žili vždy Rusi!
Chech, ibaže Ukrajina nie uje ani celistvým, ani suverénnym územím!!! Ak prospievala, tak len ako súčasť Ruského impéria (a jeho území a) alebo ZSSR! Vtedy aj vládli v Kremli Ukrajinci so svojimi kamarátmi! Aj to tam doviedli, kde sú!
Ba čo viac,TRI MILIÓNY UKRAJINCOV robia gastarbeiterov v RUSKU! Ak by si človek pomyslel - no to sú Rusi z východu - OMYL! To sú nenávistní Haličania z Ľvova! Tí "bojovníci," čo ušli pred pred povolávacím rozkazom!
Odporúčame