Ľudia v národných parkoch sú biedni? Nuž v lesníctve a poľnohospodárstve sa nebohatne. Tak im vezmeme ešte aj možnosť obhospodarovať tú pôdu! Aj tým, ktorým územie pretne cestu! Lesov PRIBÚDA, nie ubúda!" Máme 7% chhránených území, v EU je to 1,5 -ˇ3!!!
Kollárovi neverím, ale "program vlády" bol taký hmlistý že sú viacerí vyjavení, čo sa to vykľulo.
Už aj vrabci na streche kuvikajú, že kríza je neodvratná (prekrytá "pandémiou"), tak kto tam bude investovať a "prinášať pracovné podmienky?"
Reči o "podobnej reforme Smeru" neberieme, tí by tušili,že pripravia ľudí o miesta a to by si nedovolili - už aj kvôli "opozícii."
To, že nemajú skúsenosť s vládnutím vedeli - tak prečo sa pchali do vlády??? My sme tu pokusné králiky? "Navyše" zápasili s Ficom?" To je zásluha - táto náhrada neschopákov??? HANBA je to už teraz!!!


