Pán profesor je vynikajúci špecialista na neurochirurgiu, ale... virológia je trošku iná disciplína, nemal by si znižovať autoritu!!!
Pán profesor je vynikajúci špecialista na neurochirurgiu, ale... virológia je trošku iná disciplína, nemal by si znižovať autoritu!!!
Cigánoš, tam sú iné poveternostné podmienky a veľká migrácia - Aziati sa sťahujú do ruských miest, na pomocné práce, doma hladujú, oligarchom to vyhovuje... Ešte aj turecké firmy, ak ich ešte nevykázali za sultánove prečiny!
Áááále, nehovor, zub ti vytrhnú LEN ZA 60 €! (Ale musíš ísť na rtg za 15 €, niekedy aj dvakrát...)
Pozoruhodné je, že na dedine len za DVE eurá! (Asi sú výkonnejší...) :)
Zubári, ked´budú pridlho vŕtať, sa tiež môžu ocitnúť v base...
Samé hlúpe otázky? A čo znamená P v OTP???
Ty si nevidel vlaňajší 17.11. - Fico v dave ľudí - bez rúška?! Nevidel si 1. 9. v dave v Košiciach Fica bez rúška?! Nevidel si Rimavskú Sobotu - Fico a i. na pódiu bez rúška???
Videl si ho..ubeles a musíš ho tu rozmazávať! Oči sliepky!
48 % je viac než 60,2 % ??????
Už zverejňujú aj zábery z OPERAĆNEJ SˇALY??? Vedia vyoperovať covid??? Zase sme pokročili, hurrrááá!
Podľa toho, čo pyskuješ, ho máš ty...
A povedal to aj včera na tlačovke, ťukáš do nemoty a potom chrápeš...
Slováci sa ešte držia,ale takí peťovci - to je už na mašľu!
Maďarón či Cigán,Hotentot, ty všetkých nehádž do jedného vreca (odkiaľ si asi vyšiel)!!! Inde húževnato bojujete proti xenofóbii - len Slovák je výnimka!!!
De Bille, on to NEMUSEL NIKOMU PRIZNÁVAŤ! Alebo ty priznávaš svoje hemoroidy či plynatosť? Ide ti aj z huby!
Si nielen hlúpy, ale aj sprostý! Z NEMOHÚCNOSTI!
Vystrihnutú a prilepenú! Fico by nekupoval TÁCŃU v hypermarkete...
Dementele, veď už aj v našich sluhovských médiách bolo konštatované, že "rúško" nechráni!!! Vírus je oveľa menší, ako pletivo tkaniny! A plexisklo je nepriechodné - alebo nyje rozumieš??? TEČIE???
Naopak, svetoobčan Satinský nemal pravdu, malý národ si má budovať sebavedomie, lebo inak ho ušliapu!!!
Ak Fico prekonal covid a kontroluje si protilátky, nemôže nikoho ohrozovať! Už vôbec nie pre plexisklo! Okrem toho "rúško" (správne maska) NECHRÁNI o nič viac!!! A nikto nemusí poslúchať vyhlášku - ak nie je podopretá ZÁKONOM!!! A to sa pouliční protestanti boja!
Odporúčame