Aké sú tam urážky a vulgarizmy?
To sa volá realita, pán redaktor! Máte akýsi idealistický nárok voči jednej strane a na druhej strane prižmúrené oči na zločincov vo vláde! Keď je opozícia prenasledovaná všetkými spôsobmi,v parlamente, polícii, súdnou mocou, tak môže používať VŠETKY spôsoby na svoju ochranu! Jedni spôsobia smrť generála - a je ticho - druhí len využijú situáciu na svoju ochranu - a to sú tí zločinci???
Vy tiež manželke nepoviete, že je tlstá alebo hlúpa - to sa volá sebakontrola. Mladý Kali, ako skoro všetci mladí, takú sebakontrolu ešte nemajú, lebo nevedia, čo môže v danej situácii spôsobiť! Nemám ilúzie o politických stranách, ale treba rozlišovať veľké zločiny od prehreškov!
To sa ešte nevie, ako ho...možno z toho miesta.
Ak predáš susedovi prasa, tiež na to treba doklad? Ak mu pomôžeš na stavbe? Ak mu predáš priesady? Víno? Med? Zlaté mince mám aj ja! Práve teraz sa dobre predávajú! No, čo píš trestné oznámenie!
Hmmm, tak za Mečiara sa dialo to istí! Škandalizujú sa vždy proslovenskí politici - teda ktorí nechcú slúžiť cudzím záujmom... Dnes sa už novinári "znormalizovali, " takže ich netreba zatvárať na 28. poschodí ako "demokrati" v SRo...
To sa im nedá vysvetliť! Raz už Žilinka v NR bol...zúfalé! Nechápal, že im má "kryť chrbát!"
Lebo ide o ich zadky! Teraz sa im netreba vyhrážať, lebo sú schopní všetkého! Aj Fico povedal, že nebude revanš...
Hodnoverné zdroje - to budú akurát tak csurillovci. Neskutočné, ako sa zločinci a ich partia snažia o "spravodlivé" rozhodnutie!!!
Ak je tu niekto zbalamutený, pozri sa do zrkadla! Ja hovorím o vedľajšom úväzku aj platoch! A keď Fico niekoho zastupuje - HOCI NIE PRIAMO - napr. na tlačovkách, .istom do EP apod. - tak k tomu NEMÁ doklady, dementele!
Bojca, vinohrad - 800m2 je v katastri zapísaný ako vinohrad, teda nie pozemok. Ale 10 mil. z Arky sú iné bubáky! Aj pozemky OLO patrili firme, a nie na predaj pozemkov - ako "poctivo" získal Šulík 30 miliónov! A takých je niekoľko habadejov v parli- marli aj vo vláde!
Bardáma určite netuší, že je Fico aj advokát a teda mohol mať peniaze od krivo obvinených, ktorých zastupuje, hoci nie priamo. A keby aj nie - čo sú to - tri výplaty??? Ešte by to mohli byť príspevky na stranu - len by sa to malo legalizovať, ako v NAJSamdemokracii!
A to ešte nevieme, ako tá veta znie...
Bardáma by mala čušať, lebo Fico by jej to mohol škaredo vrátiť - aj Kaliňák!
Elév nesledoval Kočnerove kauzy, ale vytiahol jednu veľkú - P€nty!!! Má o tom celú prednášku! A "prkauzy" mu donášal jeho patrón Nichol$on, priamo z Embassy! Prečo asi??? A prečo hneď zdrhol?
Akí sú tu mafiáni, dementele??? Advokát, ktorý informuje otca o prípade jeho syna??? Fico, ktorý bojuje za svojich nominantov (aj nie svojich)??? Kaliňák, ktorý prípady pozná a teda môže tiež informovať? Ste celkom v zajatí svojich kliatieb, prílepkov, šuflíkov! Ináč neviete vykoktať NIČ! Pri moci sú teraz mafie TRI!
KTORÉ vyšetrovania sabotovali! Asi tie , ktoré vidíme teraz - nezákonné!!! (Lučanský: Tak politikov...? To by som musel začať vami, pán Lipšic!!! TOTO JE DˇOVOD!!!
Ten duch svätý mu pomohol v Américe predávať Double Cross vodku - to náleží dobrým kresťanom! (Dvojitý kríž - symbol Slovenska...)
Cenzori v SME vykostili všetkých rozmýšľajúcich diskutérov, ostali len prikyvujúci a ochkajúci hlupáci...
Tak nielen idioti na Sme, ale aj samotná P-Rezidentka! Čím potvrdila, že nielen nie je dobrá právnička, ale ani zďaleka "nezávislá," čo o sebe tak vehementne tvrdila ešte donedávna!!!
Európska justícia je bohužiaľ, tiež pod papučou tej NEeurópskej... preto ešte aj teraz čušia. Alebo pošlú bábku, ktorá má sama zárez...
Chech, tak plán bol - 6% v NR, peniaze, nové tváre!!! a médiá!!! (Haščák.) Teraz neviem - nie je to trestné???
Odporúčame