Akciu museli ukončiť, lebo poľovačka sa v októbri ešte len začína! Priveľa svedkov v chotári!
Akciu museli ukončiť, lebo poľovačka sa v októbri ešte len začína! Priveľa svedkov v chotári!
Dobrá bola tá zo SMEčky, keď jej Fico odpovedal, že do súkromných rozhovorov jej nič nie je, pokračovala ešte troma otázkami v tomto štýle! A ten nemták z Markízy Serebrjakov detto...
Och naivka! Nebodaj si aj myslíš, že sme suverénny štát??? :) :) :)
Čo by som mala na sebe vidieť???
Dosiahli, čo chceli. Gašpar už nie je policajný prezident! Preto tma držia vysokých činiteľov! A platiť odškodné budeme zase my! Mali by prepadnúť majetky tým, čo to spôsobili! lebo dúfam, že onedlho pôjdu sedieť oni! Dali by si v budúcnosti pozor!
Ale vraj bolo v N, A, Sme... Hneď za horúca. "Novinári" nemali záujem sa spytovať na okolnosti nahrávky, len ich špeciálne zaujímalo, "čo myslel Kaliňák Para, Fico...keď povedali, že...." Pridali sa k prokurátorovi! HNUS!
Od júla. Zaujímalo by ma, ako to tam namontovali - čo aj s "povolením súdu...!" Śpeci kľúče? Okno? Strecha? Možno rovno do kozubu! Škoda, že tam neboli uhlíky...
Ty si si stále neuvedomil, že ak sú príliš "slušní" voči svojim občanom, ale nie k iným, lepšie povedané, firmám, tak ich škandalizujú a znemožnia??? Hádaj, kto!
Vylez na to hnojisko, do ktorého stále šťúraš! Asi žiješ blízko osady, a možno aj rovno tam!
NIE! Ďalších amatérov nepotrebujeme! A už vôbec nie "slušných," amatérov, ktorí hneď po voľbách sa správajú ako prasce!
Mimovládky dostávajú pokrm z Embassy.
Tvoje klepociny sú fakt ako voda v koši!
Policajného prezidenta vedú v reťaziach? To je čo za zverstvo! On sa chce očistiť, tak by neutekal! A lipšicovský "špeciál" Šúrek (patrón čurilovcov) podal sťažnosť voči prepusteniu? A "nerád by sa vyjadroval" - no jasné, nemá čo! Lebo Gašpar sa nepoddal? Ešte je aj prekvapený, že "ušli videá? " Tak ja mu to poviem, kto ich dal do obehu! Hovorkyňa (či čo) prokuratúry panička Bárdyová!!! Nič vám to nehovorí???
A moskovský súd rozhodne inak! Možno má ten amsterdamský nejaké skryté želania, jasné, že ich Zelenský strelí, Okrajina je v ekonomickej šlamastike, nemá ani na plyn!
Ohó, tak takéto sú infektologické konferencie, v štáte s hygienickou a ekonomickouo krízou! Ťuhája!
A to by bol problém zaangažovať nejakého "plavca,",lepšie "plavkyňu," aby sa zdržiaval v ich blízkosti? A čo bezpečnosť, najmä expremiéra?
Nevieš ani, proti komu ich obhajoval! Proti jednej veľmoci na tri písmenká! A ešte nie je koniec!
Máš daňové priznania Csurilu, Ď_urku a spol.? Máš aj to, čo tam nie je? Chodia do Chorvátska, kde majú chaty takáčovci aj viackrát do roka!
Taký obetavý môže byť len čurilovec, tipujem Ďurka, tomu prihára (šesť "samovrážd")!
Odporúčame