Komunisti boli obmedzení finančne i politicky - nemohli viac prezrádzať o F€d, WTO, WB atď - lebo ich občas potrebovali...Boli sme embargovaní, škandalizovaní - a vo Viedni už bežal International Institute for System Analysis - kde chodili postchruščovovci Gajdar, Kudrin, Čubajs, Berezovskij a spol - kégeébáci, a i. , ktorí plánovali rozbiť štát a zbohatnúť! Už sa to vie! Iba jeden - GLAZJEV pochopil po rokoch, že je to pasca a pripravuje antirefirmu! Teraz je ekonomickým ministrom EAHU! Lenže hospodárstvo je v rukách oligarchov! Prvoradé je - odpojiť sa od dolára - čiastočne to už beží! Lebo inak krajina nie je suverénna! Všetko je inak, pane!


