Svoj "názor" môžeš vyjadrovať vtedy, keď o tom niečo vieš. Ináč iba zahlieňuješ debatu...Nikto nie je zvedavý na "názor" analfabeta.
Svoj "názor" môžeš vyjadrovať vtedy, keď o tom niečo vieš. Ináč iba zahlieňuješ debatu...Nikto nie je zvedavý na "názor" analfabeta.
Oni to vyvažujú - tam, kde je vláda "nehodná," sa stýkajú len s opozíciou...
Nie. On ich kritizoval. Dokonca nedal zatknúť ani Bub-€níkovú, ani M@lchárka, aktérov Gorily...A Kýška bol vyšetrovaný, kajal sa, zaplatil - tak aké kriminalizovanie??? Slovník cudzích slov a nos do knižky (monitora)!
Pravosť zmeniek sa nedá dokázať ani vyvrátiť, lebo Kočner ich má zavedené v účtovníctve od prvého dňa! Všetko sedí - papier, tlačiareň, farba, podpisy... Iste je to náhoda, že nový majiteľ CM€ sa zabil krátko pred vraždou Keciaka...Aiste je náhoda že pôvodný majiteľ "dlhujúci," je predsedom Svetového kongresu istej menšiny...
Cha cha chá! Tak preto Fero priznal homo-svadby???
Čo je to za kravinu v titulku? Slovenská REPUBLIKA existovala aj v r. 1940 - a nikto ju nespochybňuje!!!
Sofinka nedostala list od Fica, ani od Blahu??? Dúfala som, že prišli naozaj prešetriť, ako sa veci majú - hoci aj pod zámienkou, ale zdá sa, že nie...
A koľko ľudí zomrelo na raka, na infarkt, neoperované stavy??? To keby sme vedeli! Viem!
Tridsať- a dvadsaťkrát viac!
Zahraničným misiám je koniec, aj Natu je koniec, USA a spol. založili AUKUS!
Brigáda - nastúpiť! Pochodom vchod na ministerstvo obrany! (Či už nemá armáda v prípade nebezpečia pre štát konať?)
Nyjé, ten bývalý kamarát sedí! No možno ho vypustia...
Ty náš milučký dement, ale na to musia byť vytvorení podmienky! Nie všetky mediálne trúby oligarchické a len biedna alternatíva na YT proti!
Flašinetár, "odpočúvanie dialógov" znamenalo, že dumali nad tým akú trestnú činnosť ktorej osobe našiť, aby tro spadalo pod "špeciála!" Bolo im jedno, či korupcia - to by seklo! -alebo "zločinecká skupina," na čom sa napokon dohodli! A jachali všetci pekne do Pezinka! Či ty fakty nerád,,,aha?
No pri zrušení § 363 by mohlo byť Boriskovi horúco -. a to nielen pre minulosť, ale aj nedávnu epizódku (Súvisí s predajom 27% akcií rádia a opätovne "odkúpenými!") Jeden bývalý kamarát, t.č. v neslobode, by si to nenechal ujsť!
NO? Čo som hovorila? 363 je nedotknuteľné číslo!!! Aj rozdelenie ŠP a GP! (Lebo to je len variácia...)
Ibaže nespomenul "odborníkov." To sú kto? WHO, Fauci, Big Pharma?
Ale to neboli špeciálni prokurátori, dementele!
Potrebovali to MIESTO, to je jasné!
Nadriadení Kováčika Kliment a Hurbala prepustili takáčovca Kudličku, ktorý si chodí po slobode. K-Limen s ním hrakl golf! Mikulec používa takáčovcov keď sa mu to hodí - a to aj na vyhrážanie sa susedovi! Makó si za falošné info lieta do Dubaja a dostal za odmenu 10mil. kšeft s poštou! Dvere, cez ktoré "videl" šofér odovzdanie obálky, sú nepriesvitné - a na 1. poschodí! (Šoférovi listovali bankovky???) A sedí Kováčik, ktorý len nedal pokyn na sťažnosť podriadenej!!! To nevymyslí ani Al Capone!
A Lipschietz hovorí v rádiu, že csurilovci sa len rozprávali, o štylistike! On navrhovali, ktorý trestný čin by bol "VHODNÝ" pre XY. a pre XZ., aby patril pod Lipschietza! A redaktorr Závod$ký mu to zhltol - hoci čítal tie správy!!! Journaldemencia?
Odporúčame