podporovaťv vraha je podľa teba v poriadku?
Tak ti prajem, aby ťa navštívil vrah.
podporovaťv vraha je podľa teba v poriadku?
Tak ti prajem, aby ťa navštívil vrah.
vy pomiešate to,čo sa vám práve hodií...
USA boli nositeľ hodnôt a demokracie - nie vždy ideálny a nie vždy podarení.
Dnes Trum ukázal, že sa stávajú podporovateľmi politioky zlodejov, násilníkov , podporovateľmi politiky silového riešenia a politiky politického nerozmýšľania-kde osobná túžba sa predviesť ako superman je viac ako morálka
iste - ak nebozkávaš zadnicu trumpovi - tak si šialený....
to je vaša vízia samostatného uvažovania?
ak bozkávaš zadky putinovi orbanovi fickovi trumpovi - tak si iste mierumilovní pokrokový a dobrí.
Tí čo obhajujú napadnutú krajinu sú proste tí zlí....
Hilter bol fašista - lebo nevyhovuje krytériaám "novodobých progresívnych liberálnych demokratov"
A tak sú teda tí "novodobým progresívnym liberálnym demokratom" trápni a úbohí, že?
Alebo si trápny ty so tými vašímu neustálimi klamstvami...?
ten novinár povedal čo si myslí a to, ako to s trumpom vyzerá
Pelle vyjadril svoj názor..? A ficko mu už povedal, aký je ten správny Pelleho názor?
ionen pisateľ napísal, že je lepší zlý mier, ako vojna.. a čo ty u píšeš, to ani sám asi nevieš k čomu
iste- na rozdiel od teba...
akú facku sme dostali a kde?
Do akého bahna sa prepadáme a kde?
Trumpa nezaujíma nič, iba peniaze. A hlavne jeho vlastná sláva. A vie iba to, čo sa mu hodí....
pre takýchto platených prorussáckych dezinformátorov je to iba práca.
ty píšeš o "dobrote" zlého mieru, nie ja.
Ja som ti dal iba jeden jediný príiklad, historický - a dal by som aj viac, ak by to stálo za to.
A iste - vojnu chcú kreatúry - preto je Putin kreatúra - lebo to on poslal vojačkov v 2014 a 2022 na Ukrajinu )nie naopak)
na toto ti iba: Podľa seba súdiš iných.
Aj Hitler bol "nútený" prísť do ČSR a Poľska ochraňovať svoju národnostnú menšinu, že?
A ako sa ukázalo nakoniec...?
Trupm je evidente sebestredný egoitsa s poruchou osobnosti, ktorá ho núti tváriť sa ako Ježiš
tie vaše večné, ale nikým NEOVERENÉ A NEPOTVRDENÉ drísty o feťakovi ... už aj v Moskve toto prestali používať, lebo to nikto nevie dokázať..
Ale čo už so zaostalými slovenskými kolaborantami ?
CSR tiež malo s Hitlerom mier - takže...?
bohužaľ nastáva doba hesiel a nerozmýšľania... Amerika first...jedno z hesiel
Odporúčame