ak takto pôjde aj naďalej - tak postaví - aspoň v prvý druhý rok... ale o 3-5 rokov sa mu to (teda Amerike( vráti...
ak takto pôjde aj naďalej - tak postaví - aspoň v prvý druhý rok... ale o 3-5 rokov sa mu to (teda Amerike( vráti...
to prvé veľmi nie - ale to druhé iste :-)
naše smerácke korupčnícke kruhy by mali okúsiť toto - nie byť prisatí na rozpočet a ešte takto klamať
ešte 3 nroky vojny a russácke HDP bude 2,6bilionov dolárov ...len kde potom budú tie tanky a mŕtvoly dávať tí russáci ?
to je štatistika, ty netupec.
A chyovávať by ťa mal tvoj otec - nechj aspoň trocha vieš čo je čo
naštuduj si to, v tom čase žiaden rus nebol na svete .
Boli kmene Poľanov, Drevľanov, Dregovičov, Severanov, Iľmenských Slovanov, Krivičov.. a medzi zakladateľov sa považujú aj Poľania (aj tredkovia poliakov- to pre teba-znteligenta).
Rus je názov z arabštiny....
Citát historika:
...Meno „Rus" ako prvý známy autor uvádza v polovici 6-teho storočia sýrsky autor Pseudo-Zacharius, ktorý spomína ľudí, „Ros", ktorí žijú na území Stredného Dnepra severozápadne od Azovského mora. Ale už predtým v diele gótskeho historika Jordana nachádzame informáciu o ľuďoch, ktorí žijú v blízkosti Dnepra a nazývajú sa "Rossomoni". Nepochybne ide o tých istých „Rosov“ – Rusov...
ja som nespomínal, milý ynteligente, že sa pôjdem obesiť, ako onen V.I.L
A tak čo ťa teda do toho?
NIKDY žiaden Ruský cár od Švédskeho kráľa ŽIADNE územie nekúpil. Iba v tej vašej pokryvenej russáckej historii - ktorá sa mení každých x rokov.
oni toťiž výrazne NESPONÍNAJÚ ŽIADNE územné nároky na Ukrajinu -ale to tebe s tvojou mentálnou výbavou prorussáckeho kolaboranta škoda písať
v tom čase nebola žiadna rus - nech sa to putinovskej verzii a teba aj tej tvojej páči alebo nie.
Boli iba kyjevské kniežatvstvo. A slovanské kemene.
ŽIADNA rus....
iba argument, ktorému vaša inteligencia ako tak ešte rozumie
zato z tzeba inteligencia len tak srší..ale iba pokiaľ mlčíš.
Ak niečo napíšeš, bieda nad biedu
ešte raz :
zosmiešňuješ sa každou tuposťou čo tu napíšeš..
Kyjevské knieža ZALOŽIL mesto Moskvu - nie naopak, inteligente-Ešte ani len čítať nevieš....
A v tom čase nabola ani Ukrajina, ani rus a rusko - boli iba slovanské kmene.
Takže doštuduj, lebo píšeš ako nedovzdelanec a reaguješ ako hlúpy človek.
a kde to bolo písané?
Píííííš uvádzaj, čakáááám
to poslené - klamárov a russáckych kolaborantov nám tu netreba
zosmiešňuješ sa každou tuposťou čo tu napíšeš..
Kyjevské knieža ZALOŽIL mesto Moskvu - nie naopak, inteligente-Ešte ani len čítať nevieš....
A v tom čase nabola ani Ukrajina, anoi rus a rusko - boli iba slovanské kmene.
Takže doštuduj, lebo píšeš ako nedovzdelanec a reaguješ ako hlúpy človek.
Putinovi ide iba o jeho vlastnú väčšiu slávu - o nič iné. To je jeho najmocnejšia motivácia - väčšia ako nejaké Russácko
Ak by mu šlo o bezpečnosť ochranu a budúcnosť Ruska, tak by sa starla o to Russácko - tak by sa staral, aby tam opoziční politici neboli vraždení, aby tam nekvitol russácky imperializmus, aby tam aj niečo normálne okrem zbraní vyrábali, aby sa jeho verní propagandisti nevyhrážali celému svetu jadrovou vojnou...aby jeho vojačkovia nevraždili ....
...Mnohí soptia hnevom, že Putin je agresor. Samozrejme, je, hoci ho provokovali. Mal však na výber ? Má na výber týraná žena?....
A ako toho Putina provokovali? Nespievali mu k raňajkám sovietsku hymnu ? Preto poslal vraždiť na Ukrajinu vojačkov?
Tak bloberka - známa to obdivom k russáckym vrahom - ako to toho Putina provokovali? Ako poliaci prepadom glivického vysielača...?
Že Russácko chce prevziať východnú Europu vyhlásil sám Putin.
Bloger - čítaj a vzdelávaj sa - nech tu nie si za hlupáka.
kde cjodíš na tieto somariny..?
Kedy Putin rozhodoval o rozdelení ZSSR? V tvojej virtuálnej realite?
Odporúčame