keby voliči a obdivovatelia mali viac rozumu a videli koľko chýb ten človek robí....
Ale im to zrjme ich nátura nedovolí...lebo načo?
keby voliči a obdivovatelia mali viac rozumu a videli koľko chýb ten človek robí....
Ale im to zrjme ich nátura nedovolí...lebo načo?
keby ste vy voliči a obdivovatelia Ficka nosili v ponožke viac rozumu...to by bolo super
pre glupeho každý glupy
Každý hlupák si o sebe nahovára, že on je ten múdry
alebo potvrdzuje pravdu o vás...?
takže ficko išiel plačkať do Bruselu,?
nevadí ti zrazu, če plačká v Bruseli???
russácki kolaboranti všetkých krajín - pobozkajte mi prdel !!!
ty si asi nepostrehol, že nie je.
Ale to si zaslúžilí komouši neuvedomia nikdy...lebo sú tak "inteliogentní".
alebo aj nedá. Nik nie je povinný ho predlžiť.
A pracovným povolením nevzniká nárok na NIČ.
Ficko mal robiť čo mohol od svojho zvolenia 2023. Nie teraz tu robiť ramená a hrať sa na politika a robiť paniku, lebo za rok nevybavil NIČ.
staršiť starší Putin.
A kto je bezstarostný, tak nech si prečíta dejepis pre základné školy - tam sa dočíta, ako dopadli hliupáci, čo sa nestarali o svoju bezpečnosť.
čo je lepšie ?
-200.000 dostať, alebo 200.000 strariť? Poradťe, vaša velebná inteligentnosť.
...Quatar na nich kašle...žiaden utečenec z týchto krajín tam nedostane ani azyl ani občianstvo...nanajvýš tak pracovné povolenie.
Tak ešte píš - nech sa na tvojej vzdelanosti dá zasmiať.
Quatar na nich kašle...žiaden utečenec z týchto krajín tam nedostane ani azyl ani občianstvo...nanajvýš tak pracovné povolenie.
Tak ešte píš - nech sa na tvojej vzdelanosti dá zasmiať.
Takže Slovensko si môže robiť čo chce...ale "treba ukázať Ukrajine, že si nemôže robiť, čo sa jej zachce"....
si hlúpy, alebo sa iba tak robíš?
ficko vládu prevzal v 10/2024... onen strelec strieťal kdesi v apríli 2024
Tak si to prečítaj a píša aj naďalej hlúposti - aspoň sa na tebe zasmejem.
A ozbrojená slovenská opozícia - zasa iba ďalšia tvoja hlúposť, na ktorej sa dá tak zasmiať -a teba poľutovať.
elektriny má každý pomerne dosť.
Predáme inde - ak kúpia....
Ale ak začneme predávať inde, dôsledkom môže byť zníženie ceny z dôvôdu prebytku...
kedže sa opakuješ, budem sa aj ja:
Zelenský iba urobol to, čo je v zmluve o tranzite. Ukončil tranzit, lebo zmluva skončila.
A čo urobil náš ficko...? dvihol si výplatu - to ako na znak starostlivosti o Slovensko..
Zelenský iba urobol to, čo je v zmluve o tranzite. Ukončil tranzit, lebo zmluva skončila.
A čo urobil náš ficko...? dvihol si výplatu - to ako na znak starostlivosti o Slovensko....
už ani cent tam nedáva náš štát už viac ako rok, ak si si popri pľutí všimol.
Všetko predáva - leto takí sú naši Robkovia... za paéniaze aj svoje verejne deklarované sľuby kľudne porušia
Odporúčame