takže v tvojej mysli by každý mal držať hubu?
Dokážeš aj niečo inteligenenté, alebo iby toto vy-srať z hlavy dokážeš?
takže v tvojej mysli by každý mal držať hubu?
Dokážeš aj niečo inteligenenté, alebo iby toto vy-srať z hlavy dokážeš?
..ukronacisstickemu rezimu v Kyjeve na cele so Zeleskym...takýto režim v Kyjeve vidí iba russácka propaganda, propaganda štátu, ktorý vtrhol vraždiť a kradnúť na územie Ukrajoiny.
A ešte tupé slovenské nemysliace koplaborantské stádo....
písať pravdu - do sa u obdivovateľov russácka a ich kolaborantov nenosí, že?
aj fuhrer oslobodzoval nemecký národ.
A skončil "oslobodením" viac ako 13 milionov nemcov...od života.
Putin teraz "oslobodzuje" russákov... a už "oslobodil" od života minimálne 100.000ľudí.
Dokáte to človek tvojej "inteligencie" vôbec pochopiť?
dôkazy, miláčik inteligentný - niečo ako dôkaz, nie iba tvoje z pavca teraz vycucané klamstvá - daj.
ty tiež prekážaš iným slovenským pacientom - a sťažuje sa niekto z nich?
a už si konzultoval tvoj stav s tvojim psychlogom?
Lebo to čo si napísal, je dobrá hlúposť
zahral divadielko pre svojich "inteligentných" voličov a obdivovateľov.
A oni mú toto divadielko s "inteligenciou" im vlastnou, žerú.
ty teda vyzývaš koho?
tak napíš, kto v EU sa dostal k moci násilím, alebo je tam "až do smrti" ako to raz vyhlásil taký Lukašenko.
Tak píííííš
z obsahu tvojho príspevku je jasné, aký si ty typ "inteligenta".
Píš ešte, nech ukážeš ešt viac tvoju "inteligenciu" a nech sa dá na tebe ešte viac smiať.
nikto mu nedokázal - a ani foto nikto nedal, že je feťák...ale russácke ovečky zožerú každú russácku propagadnu, lebo v hlave plnej zhnmitej moskovskej slamy miesta niet... detto ty.
A tak ešte daj - kde Zelenský spolupracuje s diktártormi tyku Kima a ajjatolahov iránskych?
Pííííš
ty si iste majster svetla vo vysokej politike...kde si to už v tej politike dotiahol...?
pre vás, hlboko zalezených vo fickovej zadnici je nepredstaviteľné, ako niekot môže v tej fickovej ri-ti nebyť zalezený s vami, že?
v čom je skvalitnená?
je rozťahaná a pôvodná trezkosť - tá povzbudzujúca - sa niekde "utopila"....
Nepáči.
Zbytočne vyhodené peniaze - prihrané do vrecka priaznivca Martinky....
zato ty si tu jasne zasvietil tvojou "inteligenciou".
ja som východniar - máš pro mne ostatným výchaodniarom nejaký problém ???
žeby tu mohlo byť aj niečo na obveselenie ti vadí?
lebo tu je potrebné vari iba smerácku nenávisť šíriť - to je to pravé slovenské, čo by sa malo tu vyskytovať?
on píše svoj názor a ty píšaš, aký si hlupák
Odporúčame