Prečo ste tam vylepili toho dokázaného rusofóbneho luhára?
Pretože je to správa z rovnakej kategórie lží, ako toto:
"Let MH17 zostrelili ruskí vojaci, tvrdia holandské zdroje"
http://debata.pravda.sk/debata/34788 2-let-mh…
Tiež to tvrdia Ukrajinské "zdroje"..
"Ruská opozícia viní z vraždy súčasné ruské vedenie, vrátane prezidenta Putina. " - Ktorá opozícia? Alebo iba klamete ako vždy???
Tento novinársky výblitok si zaradujem do sekcie: Lživá propaganda západných spravodajských agentúr!
Ďalšie klamstvá ČTK...Nič nečakané.. papkajte ovečky...
A bude ešte horšie... oveľa horšie... ale hlavne že u nás obavy nesilnejú... pretože je národ tak neostrí...
Všetci zaplatíme cenu za zločinné konanie našich elít... Skôr či neskôr, tak či onak, veľa či málo, ale zaplatíme...
Hééj? Koľko američanov odsúdili v USA na doživotie pre špionáž pre Rusko?
Keď UA armáda cielene ostreľovala bane, tak to žiadnemu "médiu" nestálo za zmienku...
Nemali tam BBC "odborníkov", takže nevedeli posúdiť kto strieľal..
https://www.youtube.com/watch?v=bVF7U 8stRIU
spoiler: 4 prichádzajúce strely označia ako, väčšinou odchádzajúce, prestrelku ako odchádzajúca paľba, a zaklincujú to: UA často obviňuje povstalcov z bombardovania vlastného územia....na grc
Keď na nás západná Európa môže SR ať, tak môže aj prdieť...
Tak sa zdá, že sa splní ďalší z mojich snov...
"Úrad neuviedol detaily zloženia mierovej misie ani čas jej vytvorenia. Rusko však túto myšlienku zásadne odmieta."
To je LOŽ!! Rusko je za príchod mierotvorcov. Hneď potom, ako Kyjev dodrží svoje záväzky z Minsku 2.0!
Je to tak, ako povedal veľký "mysliteľ" Peter Javůrek:
"režim, ktorý vlastným ľuďom klame, zamlčiava či prekrúca fakty a stále ideologicky „interpretuje“ pravdu o sebe a o svete, si môže za to sám, keď bude v tých interpretáciách figurovať ako hlavný podozrivý."
"Prízvukoval pritom, že Jeľcin oľutoval výber svojho nástupcu: „Bola to jeho veľká chyba. Obrovská. Priznal si to, keď žil ešte po odchode z Kremľa,“ povedal Nemcov s poukázaním na súkromné debaty s Jeľcinom."
"Reformátor" a Ožran - dve indivíduá zodpovedné za výpredaj Ruska, vznik oligarchov a mafie, za zničené životy miliónov mladých a dôchodcov, zato že ľudia zomierali od hladu! - si pritakali. Aké príznačné! Nanešťastie pre nich a ďalšie indivíduá typu Chodorkovský a Navaľný, si bežný Rusi na to obdobie spomínajú veľmi dobre! Aj nato, kto ich z tej biedy a marazmu vytiahol. Vyše 80% podpora Putina je toho dôkazom!
Odporúčame