Nemecky nacek sa opat vyhraza Rusom.
Preco sme to dopustili?
Nemecky nacek sa opat vyhraza Rusom.
Preco sme to dopustili?
Zandar to je tak primitivne a detinske.
Si ozaj tak hlupy ci sa len robis?
Vo vasej ustave bude prvy clanok: My protirusky narod
Tak?
To vyzera skor na nacifikaciu.
Kto nema nas nazor bude zruseny, alebo skonci v base
Tak?
Ruské ozbrojené sily pokračujú v posielaní zastaraných zariadení HIMARS do šrotu
Vojenský expert Drago Bosnić: americké zbrane sú proti ruskej armáde neúčinné. Kyjev prezentoval systémy HIMARS ako zázračnú zbraň, píše InfoBRICS. Ruské rakety alebo dokonca jednoduché drony si s nimi však ľahko poradia. „HIMARS sa rozpadajú na šrot a ich NATO výpočty náhle ‚odchádzajú do Álp lyžovať‘, ironizuje autor Drago Bosnić
Do coho natankujes socka?
Od rana sedis za netom, ani na bicykel nemas.
Hnusni proruski zamestnavatelia.
Takze Iran sposobil utrpenie ale USB a Izrael nie.
Da sa povedat vacsia loz?
Německo se připravuje na jeden z nejtemnějších momentů své novodobé hospodářské historie. Podle nejnovější prognózy Institutu německého hospodářství (IW) přesáhne počet nezaměstnaných v srpnu hranici tří milionů lidí. Naposledy bylo podobné číslo zaznamenáno v roce 2010. Krize těžce dopadá na mladé lidi a výhledy do budoucna nejsou příznivé.
„Německá ekonomika je pod obrovským tlakem,“ uvedl šéf hospodářského oddělení IW Michael Grömling. Průměrná míra nezaměstnanosti má letos dosáhnout 6,3 procenta, což je nejvíce od roku 2011.
Ale natieraju to Putinovi.
Merz nedaj sa, slapete spravnym smerom:-))))
To je houks.
Ved je primerie.
Sudruh Keleg a kde vy by ste chceli zakladne?
Srnka beha po lese a uz ju zeru bez chleba.
Jasne a o pravde sa nediskutuje.
Komousi a nacisti ti mozu ponozky fajcit.
Zahajluj Dunco
První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSSR ale na „Západě“ v USA.
- První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci.
- První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci r. 1939-42 tedy na „Západě“.
- Neomarxismus se po Evropě nešíří z „východní“ Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. „Západu“.
- Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze „Západu“ se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny.
Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu.
- Imigrační vlna Afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze „západní“ Evropy.
- Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu.
To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let.
Česká republika patří do středu Evropy a tam musí zůstat!
Po internetu koluje zajímavý komentář neznámého autora, který reagoval na slova předsedy ODS Petra Fialy, že „z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ . Jaká je skutečnost?
V komentáři mu neznámý autor připomněl tato fakta:
- Marxismus vznikl na „Západě“ a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.
- Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací.
- První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.
- Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.
- Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na „Západě“.
- Potupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s - Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.
Mas malo svojho fasistickeho hnoja?
Markriza, Hnojka, TA3.
Mali sa ti?
Bojis sa ze budes mat malo skazeneho hnoja?
Atentat na Fica sa nestal a existuje 72 pohlavi.
Nehovor hop kym nepreskocis
Tato osoba sa podielala na shite menom Pumpa.
Moze sa normalny clovek podielat na takom hnoji?
Vyzera to nadejne.
Konecne sa futbal vracia do Kosic, aj vdaka Madarom.
Slama v kravine si zabudol
Tal sa ta boji ze podpisal dekret, ze nemoze s tebou rokovat:-)))
Odporúčame