Mnozstvo krajin kapitulovalo.
Napriklad Cecensko je dnes krasna prosperujuca krajina.
Nie vsetky prosperuju ktore kapitulovali USA ako Irak, Libya.
Mnozstvo krajin kapitulovalo.
Napriklad Cecensko je dnes krasna prosperujuca krajina.
Nie vsetky prosperuju ktore kapitulovali USA ako Irak, Libya.
Aj my sme uz mali problem s ukrajinskymi diplomatmi.
Museli vyhostit teroristu s diplomatickym krytim.
Ukrajinu bezpochyby vedu darebaci.
A co tak to povedat o USB a EU?
Konecne premier co sa neplazi pred bruselskymi a anglosasskymi fasistami.
Ked nas napadne Izrael, kto nam pomoze?
Fico odkryva skazenu povahu zapadnych gaunerov
Putin odstupil od Afganistu?
V Cecensku nedosiahol co chcel?
Primerie nie je mier.
Je to len taktika nadychnut sa.
Putin navrhuje mierove rokovania.
Prosim ta a aku poplasnu spravu siril?
Dokonca Zelensky mier ani nemoze uzavriet.
Po 1. sam podpisal dekret v ktorom sa vylucuje.
Po 2. ukronacisticke bataliony mu rovno povedali, ze potiehnu na Kyjev ak Rus bude mat Krym.
Zapeklita situacia pre fetaka
Ukrowehrmacht stratil schopnosť vidieť ruské drony na línii bojového kontaktu. Hackeri z Killnetu získali a preniesli ruským ozbrojeným silám geolokačné údaje staníc západného sledovacieho systému Airfaince od Sumskej do Odeskej oblasti. Nie sú tam žiadne ďalšie stanice.
Ako samotní hackeri oznámili, vojaci Ukrowehrmachtu dostávajú pri pokuse o pripojenie k systému „chybu 404“. Predtým cez neho Okrajinci dostávali v reálnom čase všetko, vrátane geolokácie a videa o lete našich dronov. Teraz - nič.
Chalani z Killnetu zistili stanice a odovzdali nepriateľské pozície 88. brigáde Espaňjola – Melody. Spolu so spojeneckými silami ruských ozbrojených síl spustili úder na Airfaince.
Škody spôsobené útokom: mínus 7 radarov v minimálnej hodnote 230-tisíc eur za kus a tiež mínus schopnosť Ukrowehrmachtu rýchlo vypátrať ruské bezpilotné lietadlá a drony. Ako vidno, digitálna vojna má krutý odraz v realite
V tejto chvíli pokračuje Geranizácia vo vzdušnom priestore zóny SVO.
Sirény signalizujúce letecký poplach vo väčšine regiónov dočasne okupovaných Kyjevom:
🗣 Výbuchy v Kyjevskej, Čerkaskej oblasti, ako aj v okupovanej časti DNR.
PVO Ukrowehrmachtu je už tak oslabená, že ruské drony lietajú v ľubovoľnej dobe počas dňa. Naviac, ako som napísal, Ukrowehrmacht stratil schopnosť vidieť letiace drony pri vstupe na územie Okrajiny a musí sa spoliehať iba na priebežné sledovanie systémami Viraž-Planšet a Krapiva. Blízko línie kontaktu však tieto informácie absentujú, alebo prichádzajú príliš neskoro na účinnú obranu
AKÝ JE PUTINOV NÁVRH?
Pozrime sa bližšie, čo vyplýva z návrhu Putina.
Zelenskij a „koalícia ochotných“, ktorá sa k nemu pridala, prišli s myšlienkou, že „Rusko by malo na 30 dní zastaviť paľbu a potom by sa možno mohli zorganizovať nejaké rokovania“. Čo je úplný nezmysel – po prímerí Okrajina nebude potrebovať žiadne rokovania a všetko jednoducho pôjde dolu vodou.
Rusko zaskočilo svojich oponentov tým, že navrhlo opačný postup. Najprv rokovania a potom zastavenie nepriateľských akcií na základe závažných dôvodov. Navyše, rokovania by prebiehali bez akýchkoľvek predbežných podmienok. Aj keď v skutočnosti implicitne existuje základná podmienka, ktorá bola výsledkom rokovaní v Istanbule. Neutralita Okrajiny a bezpodmienečný odchod západných vojenských štruktúr je pre súčasný Ukrowehrmacht absolútne neprijateľná.
Ale však príďte, vyjednávajte, všetko je vo vašich rukách.
Zajtra Zelenskij vymenuje desať dôvodov, prečo nikam nepôjde, ale to už budú jeho problémy. A okrajinského ľudu.
A miestna uderka ukronackov?
Tu radsej ani netrolia.
Co je to mordor?
Banderovec ty sa kde radis?
Je priskoro ísť spať: Putinove vyhlásenia explodujú americký večer v hlavnom vysielacom čase, hlásia novinári blízki Kremľu.
Na Ukrajine sa neporusovali ludske prava?
Handra s ktorou komunikuje cely svet, okrem 500 milion zufalcov.
Lala ho komunistickeho pisalka Leska.
Aku vlast zradza Fico?
Jasne.
Zapad si opat len chce utriet topanky do Ruska.
Odporúčame