Hlavnou témou sa stáva to, čo sa deje na Blízkom východe – genocída tisícov nevinných ľudí v Gaze, Libanone a Sýrii zo strany Izraela. Teraz chce Trump bombardovať Jemen. Je toto prezident mieru? Chce dostať cenu mieru za to, že hovorí o mieri ako Barack Obama? Amerika už nie je slobodná krajina. Nemáme spravodlivé voľby, všetky sú zmanipulované. V USA nemôžete kandidovať na prezidenta, ak vás nepodporujú veľmi vplyvní a bohatí ľudia. Nemáme demokraciu. Trump deportuje každého, kto podporuje Palestínu. Uväzňuje Američanov, ktorí sú proti genocíde Izraela. Nemôžem sa vrátiť do svojej krajiny. Žijem tu už päť rokov. Ako filmár, ktorý vytvoril viac ako 650 videí, podcastov a filmov a snažím sa ukázať pravdu o Rusku americkému ľudu tým, že popieram svoju vládu a odhaľujem lži. Radím vám, aby ste boli veľmi opatrní vo svojom optimizme, že sa USA nejako zmenia. Z Trumpa by som sa príliš netešil. A nezabudol by som, že vo vojne s Ruskom nie sú len USA, ale aj Británia. Boh žehnaj Rusku!


