Rusko je OPEC
Rusko je OPEC
Uz aj take bombasticke clanky produkovali "experti".
Rusko čaká o pár hodín bankrot. Sme naspäť v roku 1918, hovorí ekonóm
Rusko sa podľa všetkého už zajtra po polnoci ocitne v platobnej neschopnosti, teda v bankrotovom stave. Na svoj dlh voči zahraničným veriteľom teda zbankrotuje vôbec prvýkrát od začiatku roku 1918, upozorňuje Lukáš Kovanda, hlavný ekonóm českej Trinity bank.
Pravda,eko25.06.2022 10:58
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=…
Najvacsi kekonom vsetkych cias a superlupeznik Mikloz v roku 2022:-))))
Ste trapni
Ved poluju na ich lode ako pirati.
Nemaju oznamit aj miesto?
Zapad sa zmenil na darebacku bandu vypalnikov.
Hodil kosticku krvilacnym nackom z opozicie.
Teraz nuchaju kosticku, svoje zadky a nechapu.
Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že ruská armáda vypálila dve balistické rakety Iskander-M na „miesto stretnutia veliteľského zboru“ a zabila 60 ukrajinských vojakov. „Naša armáda zasahuje iba vojenské a s armádou súvisiace ciele,“ povedal novinárom hovorca Kremľa Dmitrij Peskov, keď sa ho pýtali na útok a Trumpov komentár.
„Kyjevský režim naďalej využíva ukrajinské obyvateľstvo ako živý štít, umiestňuje vojenské zariadenia a organizuje podujatia s účasťou vojakov v centre husto obývaného mesta,“ uviedlo ministerstvo obrany.
Duleba nie je Rus.
Nacek od kosti to je
Urcite nie.
To su ukronacisticke bludy
Nikto uz do EU nechce.
To ze tam maju tovarne je len otazka casu.
Uz sme tu takych "expertov" mali.
Duleba: Rusko do leta ekonomicky padne na kolená.
Moskva podľa neho vyčerpala veľkú časť vojenských síl a bez vyhlásenia mobilizácie nemá šancu na víťazstvo. Do leta pocíti naplno efekt sankcií. Duleba pripomína, že kým v súčasnosti list kvalitného bieleho papiera stojí viac ako akcia Gazpromu, postupne nastane logistický kolaps a nedostatok tovaru
Juraj Hajko 31.3.2022 o 6:27
Sudruh Mesik musel pohladit srdiecka ukronackov.
Sudruh Mesik ale to pocuvame uz od roku 2014.
Kde robite chybu?
Medzitym padaju podniky v Europe ako hrusky.
EU je v prdeli.
Chceli dorazit Putina, vsetko ide dole vodou.
V Blave uz prepusta aj VW.
Nacizmus a rusofobia sposobuje skody.
Hej idioti, aj teraz pojdete do ulic ako za mimovladne spiny, za Drlicku a inych prizivnikov?
Nevadi hlavne ze dame Putinovi do gamby.
Kto je to SUKL?
Plochozemci sa tu predbiehaju kto da vacsiu konspiraciu:-)))
Hej plochozemci a ked je Zem plocha a na Fica nestrielali, je aj mesiac a slnko ploche?:-)))
Odporúčame