Chcu pracu na cely zivot, nepaci sa im americky zakon.
Ani Strougal nebol ako oni:-)))
Chcu pracu na cely zivot, nepaci sa im americky zakon.
Ani Strougal nebol ako oni:-)))
Tento sudruh tvrdi ze makal viac za Fica ako za Igora.
Takze kto je kamarat?
O com tliachas, to vy si tu vyzadujete nejake pravo na pracu na cely zivot.
Halo budicek sudruhovia, socik skoncil.
Deviati bývalí zamestnanci Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR podali na rezort žalobu. Tvrdia, že rezort diplomacie na čele s ministrom Jurajom Blanárom (Smer-SD) postupoval diskriminačne pri rozhodovaní o tom, koho prepustí zo zamestnania. Podľa nich to bolo napríklad z dôvodu sexuálnej orientácie, proukrajinskosti, veku či zdravotného postihnutia a následného častého chýbania v práci
Bolsevici uz neni socik.
Mate volny trh a dokonca aj hranice.
Tu nikto pracu na cely zivot negarantuje.
Budicek
Sudruzka, podle seba sudim teba?
Minule som pre toho "odbornika" zmokol.
No lepsie ako mat v tele patogen:-)))))
Ukronacek a ty?
Bude labuzo vidiet mimovladky kvicat.
Na Wienkovu sa osobne tesim:-)))
No a rodinu prizivnikov Simpeckovcov.
Inac si zdravy?
Odbornik urcite neostane dlho bez prace:-))))
Teraz pracujem v korporacii.
Pridu jeden den a zrazu chyba cele oddelenie.
To kazdy ma vypisovat na zahranicneho oligarchu, ktoreho ani nevidel?
Degresivci zobudte sa. Nacucnuti na stat sa dozadujete prav ako komunisti.
Preskakuje vam nacisto?
No na fajzer mate stale narok zadarmo, platim vam to tupci.
Sudruh dnes si mozes vybrat.
Bud ti nesedi prostredie alebo ludia.
Dozadovat sa tu zamestnania na cely zivot je chore.
Podalsie aj vyhoris.
Zmena je zivot.
:-))))
Mile, dostal lopatou po tupej hlave.
Davam Pechovi hodinu, max dve:-)))
Kde citas ze za nazor?
To vy bolsevici pozadujete definitivu?
Sudruh v zlom rezime si sa ocitol
Tito progresivni ludia by najradsej zili v sociku a mali garancie staleho zamestnania.
Ved ked sa mi v praci nepaci, najdem si inu a ide sa dalej.
No degresivci vypisuju hluposti, ako ich sikanovali a podobne bludy.
Par zamestnavatelov som vymenil, no nenapadlo by ma vypisovat bludy.
Ste padnuti na hlavu?
A k spinam z mimovladok a k zakonu FARA, hadam na ilustraciu.
„Bürgerinnen und Bürger sollen erkennen können, wer, in wessen Interesse, mit welchem Budget und mit welchen Argumenten gegenüber dem Deutschen Bundestag oder gegenüber der Bundesregierung Einfluss auf politische Entscheidungen nehmen will.” Vo voľnom preklade: Občania majú mať možnosť rozpoznať kto, v koho záujme, s akým rozpočtom a akými argumentmi sa chce zúčastňovať na vplývaní na politické rozhodnutia nemeckých štátnych orgánov.
Tu ho máš. A vraj ruský zákon!
S protestom v Suranoch suhlasim
Tam sa spiny z mimovladiek neangazuju.
Cinski komunisti v spolupraci s Ficom idu zlikvidovat najurodnejsiu podu a ulupit vodne zdroje.
Pokaslal som yo na Kukovi Johnsonovi.
Mal to byt Matelko Igiot.
Moja vina
Miesto toho aby sa EU spojila s Ruskom ktore ma zdroje a zasidili by sme ranu USA, tak sa pochlebujeme anglosassom.
Uz davno malo byt spojenectvo od Novosibirsku po Lisabon.
Krutis sa ako had.
Ja som konzistentny.
Odporúčame