Koniec Rusko padlo:-)))(
Koniec Rusko padlo:-)))(
Simeckovi prebehol mraz po chrbte ked zacul narodny zaujem.
Americký prezident nazval deň oznámenia nových ciel „Dňom oslobodenia“. Podľa Donalda Trumpa bolo vytvorenie americkej Federálnej rezervnej banky FED v roku 1913 dôvodom pre zavedenie dane z príjmu a koniec podporovania colnej politiky. Šéf Bieleho domu nepriamo odkázal lídrom ďalších štátov sveta, aby taktiež robili politiku, ktorá na 1. miesto dáva národný záujem a vyzdvihuje štátnu sebestačnosť
To je podla mna sucast kapitulacie.
Aj elektrarne.
OK a kto bude hrat?
Ako si tam opat dokazal dostat Fica?
Ak ti pri tom tecu sliny a navrie zila, viem co to je.
Pavlov reflex.
Myslite ze preco von Pfizerova zavelila nech si europania robia zasoby na 72 hodin?
Je to kvoli tomu ak dojde plyn, nastane blackout.
Zandar aj kradne drevo.
Predvolebna kampan uz zacala.
No Fico miesto toho si zobral za poradcu balkanskeho protektora Vajcaka.
Chore
Preco Fico tak opovrhuje svojimi volicmi nepochopim.
Ci ho niekto drzi za ....
Mozu to predat Rusom.
Rusi maju radi lacne auta:-)))
Odporna Trumpova administrativa.
Pozadovat od volicov doklady a necenzurovat v EU.
Fuj bolsevicke metody.
Jedineeeee EU.
EU je dlhodobo vedena zlocincami a hlupakmi, vydieratelnymi ajz USA.
Uz davno sme mali s Ruskom spojit sily, Nemci mohli vyuzit lacne ruske suroviny a mohli zdarne konkurovat USA a Cine.
No postnacisticky pohrobkovia na cele EU vidia len pomstu svojich predkov a tahaju EU do rozpadu.
A?
Ved to je trh.
Cina rastie zapad pada.
Co ti nesedi?
Ano aj v KLDR.
Většina čínských škol je zřizována státem, který je také financuje a stará se o jejich provoz. Kromě toho ale vzniká i stále více škol soukromých. Škol, které mají již své vlastní zaměření, charakteristiky a specifika. I soukromé školy však musí respektovat všechny podmínky pro školská zařízení.
Ano iste ak chces sukromnu skolu
Jasne Odor na hlinenych nohach
Jasne ved nam stopli plyn.
Dik ze si pripomenul ukroista
Svetu.
Komu ho ma predavat, mimozemstanom?
Opat nic nechapes.
Automobilky sa presunu do USA ak budu chciet vyuzivat ich trh.
K dispozicii dostane lacne zdroje z Ruska bez ciel.
EU utrie hubu ale bideme zelensi a viac pronacisticki.
Odporúčame