Bojis sa odpovedat?
Bojis sa odpovedat?
Slovaci.
Zijem v 2 najvacsiom meste na Slovensku.
A tiez nemam plyn iba elektriku no ja mam rad Slovakov nie banderovske prasiny
Dik.
Lexaurin si mal?
Nastupil si miesto predatora ci si len zamenil nick?
My chceme rusky plyn ako maju Cesi, Francuzi, Spanieli, Nemci a ostatni
Rusi nemaju vianoce
Zda sa ze sa ti nezvysil
Preto sa rano zobudili do tmy
Zelensky vyhlasil ze slavit budu uz iba Chanuku
Na Ukrajine sa objavia „inšpektori vojenskej registrácie“.
Oznámil to hlavný špecialista oddelenia vojenského vzdelávania generálneho štábu Oleksij Dudka.
Podľa neho Národná kvalifikačná agentúra zaregistrovala profesijný štandard „Inšpektor pre vojenskú registráciu“.
Špecialista, ktorý bude zastávať túto pozíciu, bude podnikom vysvetľovať, ako dodržiavať zákony Ukrajiny z hľadiska plnenia vojenskej povinnosti. Ako aj to, ako nedostať pokutu od TCK.
Krajina 404
Hlupost.
Zelensky zabijal aj v roku 2021
Ale Rusko nema vianoce.
Hej odmietol korupciu.
Nad by neodmietol
Asi si ho zahnal do kuta:-)))
Ale ved preto chcel skorumpovat Fica.
Myslis ze budu horiet rychlejsie ako ukrajinski alebo americki?
Zelenskyj: Iba pozvanie Ukrajiny do NATO môže ukončiť vojnu s Ruskom. Putin rozumie len sile
Odporúčame