Česko letos masivně navýšilo dovoz zemního plynu z Ruska, meziročně o zhruba 530 %, plyne z dat ČSÚ. Pokud by slovenský premiér Robert Fico v Kremlu s ruským prezidentem Vladimirem Putinem dojednal pokračování dovozu ruského plynu do EU, bude zřejmě dovoz ruského plynu do Česka poměrně vysoký i v příštím roce.
Přitom ještě loni v říjnu česká vláda deklarovala, že Česko nemá ani molekulu ruského plynu.
Neviete co na to nacek Hasek?
Halooooo Fiala, nie si ty tak trosku pokrytecke prasa?
Nakoniec Fico vybavuje za vsetky pokrytecke stetky v EU.


