Nejaky opichanec tvrdi ze covid prisiel z Ciny cize je cinsky.
Tak VW je slovensky, Iphone je tiez cinsky:-))
Covid je Fauciho dielo.
Nejaky opichanec tvrdi ze covid prisiel z Ciny cize je cinsky.
Tak VW je slovensky, Iphone je tiez cinsky:-))
Covid je Fauciho dielo.
Ved uz ste kontrolovali Vilko.
Tak ako?
To su chimirovske dristy
Pokske stihacky idu po funuse.
Norimbersky sud pre vsetkych ktorych Covid skonstruovali a vypustili.
Pripisat im aj povrazdenych a zmrzacenych Fajzerom, lebo to su ti isti ludia.
Potrestat vserkych co na tomto terore participovali.
To vsetko prislo z krajiny ktoru milujes USA.
Špekuluje sa, že by administratíva stále úradujúceho amerického prezidenta Joea Bidena mohla udeliť “preventívnu milosť“ pre viacerých súčasných a bývalých vládnych predstaviteľov a tiež osobám figurujúcim v programe COVID-19, medzi ktorými bol aj hlavný lekársky poradca Bieleho domu Dr. Anthony Fauci. K informáciám sa vyjadril doktor Igor Bukovský, ktorý sám čelí mediálnemu lynču pre svoje názory na pandémiu: „Prečo ktosi uvažuje o udelení plošnej osobnej a preventívnej amnestie pre osoby, ktoré neboli odsúdené, a ani voči nim neprebieha žiadne súdne konanie?“
Takze Mengelovia maju mat milost za povrazdenych ludi?
Matovicov statny tajomnik na MZ ryzoval 600 tisic mesacne z MOMiek
Och progresivec a historia, to je ako ohen a voda.
Co je horsie vy sa hlupostou chvalite.
Nikdy, ja som nechcel kazdeho odcervit ako progresivci kazdeho opichat.
Booster mas?
All for Alcohol
Neskutocne zabavil spolocnost.
Auto malo viac rozumu ako degresivny ozran, pritom ich chcu zakazat.
Asi sa boja inteligencie:-))
Nic, ze si mal dat radsej fajzer ako borovicku:-)))
Degresivny ozran este bude musiet zaplatit opravu auta ktore ho natrelo policii, lebo poistovna pri alkohole nezaplati nic.
Tomu sa hovori progres😂🚗
HUR je madarska klobasova kontrarozviedka?
Pobalstke Vymiraty su ako Civavy, bresu a kazdemu su na smiech
Rusko je blízko k dohode s novými sýrskymi orgánmi o zachovaní svojich dvoch vojenských základní v Sýrii
Zdroj zároveň zdôraznil, že situácia sa ešte môže zmeniť vzhľadom na nestabilnú situáciu v krajine.
Ved to pisem.
Oni nepotrebuju rozhybavat ekonomiku.
Pozicky su na to aby sa ekonomika hybala.
Rusko uz predavalo ropu za 30 dolarov, tak nam este nieco napis:-)))
Svojho.
Ty raz toho z Kremla a inokedy z Fasingtonu.
Odporúčame