Progresivci obhajuju semafor, no alkohol a zrazka s druhym autom je OK
Progresivci obhajuju semafor, no alkohol a zrazka s druhym autom je OK
Ozrat sa sposobit nehodu je priestupok?
Chces dobyt Krym a nakoniec zistis ze si otrokom v krajine ktora ti uz ani nepatri, len dlhy za lend lease.
Slama v kravine.
Byt Ukrajincom radsej vyvesim bielu zastavu, dlhy nemusim splacat a aspon ta zem mi ostane.
Aj ked s potupnou hanbou ale predsa nieco.
Myslim ze tliachianie o Kryme uz nie je ani vo snoch banderovcov
Potupne velki "nacionalisti" budu musiet prijat kus Ukrajiny bez priemyslu, no s krajinou ktora patri Black Rocku.
Statocne Bandere budu moct muklovat v traktoroch na poliach americkych oligarchov a spominat ako skakali na namesti:-))))
Preco nie?
Ved sa nevie chovat ako banderovci.
Fico si myslí, že Západ nakoniec zradí Ukrajinu a tá príde až o tretinu svojho územia
Rusi získavajú čoraz väčšie územie [a] sankcie nefungujú,“ arguentoval. Podľa neho sa Ukrajina „nechala zatiahnuť do tohto dobrodružstva, ktoré sa pre ňu nemôže skončiť dobre“.
Ukrajina podľa jeho názoru môže prísť až o tretinu svojho územia a ani „nebude pozvaná do NATO“. Šéf slovenskej vlády vyjadril tiež presvedčenie, že Ukrajinci budú zradení. Kyjevu podľa neho budú ponúknuté nejaké bezpečnostné záruky v podobe prítomnosťti zahraničných vojakov na Ukrajine.
Podla mna uz nejake dohody padli a Syria je sucastou planu.
Izrael ako rozdelime?
Nehoda by sa nestala nebyt progresivneho auta, degresivneho asistenta, ktoreho natrelo Hojsikove auto.
Inac by sa sorosovci dohodli a policiu nevolali.
Dakujeme progresu, takto sa na degresivcoch zabava cele Slovensko
Na co tolko chlasta a ludom zakazuje?
Booster mas?
Nemecký priemyselný gigant Bosch 11. decembra oznámil obrovské prepúšťanie. Spoločnosť avizovala znižovanie stavu už koncom novembra, podľa najnovšieho vyhlásenia však prepustí o tisíce zamestnancov viac. Infomruje Burssels Signal
Nieco podobne:-)))
Nizka urokova sadzba je na to aby sa ekonomika rozhybala ked stagnuje.
Kedy vam to dojde dementi?
Tak ako, sankcie funguju?
Okradol zlodejov?
Strasne:-)))
Nechyba ti booster?
Nehodu zrusi rumunsky ustavny sud:-)))
ŠKANDÁL! Nočný žúr politikov: Slováci sú zavretí doma, Šeliga popíja so Žitňanskou a Drobom
Ukrowehrmachtu uz nepomoze ani svatena voda.
Slama v kravine uz preco nepouzivate?
Bojite sa lieskovcov?
Ozaj, ako je mozne ze progresivny ozran nesiel vo vallovom pruhu na kolobezke?
Preco pouziva auto Hojsika, ktore jazdi na fosilne paliva?
Este ze auto malo rozum a zavolalo policiu, lebo ozrani to neplanovali.
Odporúčame