Naprostý souhlas, asi to tak nějak bylo, navíc Zeman sám nezná dějiny, i když se rád svými znalostmi chlubí. Kopanců a ostudy už udělal dost.
Naprostý souhlas, asi to tak nějak bylo, navíc Zeman sám nezná dějiny, i když se rád svými znalostmi chlubí. Kopanců a ostudy už udělal dost.
Človek, ktorý povie, že 27 štátov EU sa predsa nemože mýliť, je na tom celkom rovnako.
s Ficom a s ostatnými budú hovoriť čoskoro :
Už se s tou porážkou zkuste srovnat, urážkami a pomlouváním se volby nevyhrávají. Zkuste se zamyslet třeba nad tímto článkem :
http://zilina.aktualitky.sk/2020/02/25/elitn…
Není to špinavá kampaň proti RF a Smeru, jak tvrdí obyčejně L.Blaha a zřejmě se to i brzy prokáže. Držím palce!
Už se s tou porážkou zkuste srovnat, urážkami a pomlouváním se volby nevyhrávají. Zkuste se zamyslet třeba nad tímto článkem :
http://zilina.aktualitky.sk/2020/02/25/elitn…
Není to špinavá kampaň proti RF a Smeru, jak tvrdí obyčejně L.Blaha a zřejmě se to i brzy prokáže. Držím palce!
Už se s tou porážkou zkuste srovnat, urážkami a pomlouváním se volby nevyhrávají. Zkuste se zamyslet třeba nad tímto článkem :
http://zilina.aktualitky.sk/2020/02/25/elitn…
Není to špinavá kampaň proti RF a Smeru, jak tvrdí obyčejně L.Blaha a zřejmě se to i brzy prokáže. Držím palce!
No na mafii v kanceláři premiéra a vraždy novinářů nemáme a doufám ani nikdy mít nebudeme. Rozkrádačky máme, ale každou chvíli policie zasahuje a vyšetřuje korupci včetně ministerstev, úřadu vlády, krajů.... a máme i odsouzené vysoké úředníky včetně hejtmana, což na SVK v těch mafiánských strukturách je nemyslitelné! Skutok sa nestal - zatím. Změna už se chystá.
Blahopřání k výsledkům voleb z ČR! Snad se i my jednou dočkáme lidí v nejvyšších funkcích, za které se nebudeme muset stydět!
Jasné, že pozrel : Nemšová, Skalka nad Váhom, Dolná a Horná Súča, Drietoma, Tr.Stankovce, dokonce i Trenčín, komplet Dubnica, a v mnoha dalších vesnicích a městečkách vyhrál Matovič.
To máte pravdu, s Babišem i Zemanem jsme na smích, bohužel se obávám, že si s Babišem budeme muset hrábnout pěkně ne dno, než lidi pochopí /tak jako u Vás/, kdo jen slibuje a krade. Čím větší aféra a rozkrádačka, tím víc větší volební preference. Ale to znáte.
Smeráci prohráli volby už i v baštách Smeru (např. dědiny v okolí TN), lidé už z nich mají srandu, mnozí jsou na Smer naštvaní a pochopili, že pro ně za těch 12 let vlády Směr moc neudělali. Kvalita života není o sociálních balíčcích, vlacích zadarmo, rekreačních poukazech a minimální mzdě. Kde jsou slibované dálnice, nemocnice, jedna zdravotní pojišťovna a třeba i investice, které Smer sliboval před minulými volbami? Proč desetitisíce mladých odcházejí každý rok pracovat a studovat do zahraničí? Vzpomínáte, jak RF jezdil jako opoziční politik s nákupními košíky po okolních zemích a porovnával ceny zboží a benzínu a co sliboval? A výsledek? Obrázek si může udělat každý sám. Podle včerejší TB Smeru šéf RF nepochopil nic ani po této porážce - a že už jich za posledních let utržil. Věřím, že se věci začnou na Slovensku měnit k lepšímu, držím palce!
A Fica, Počiatka, Kaliňáka, Pellegriniho, Mamojku, Gašpara, Bodora, Krajmera, Krajmerovú, Kočnera, Bašternáka, Jankovslú, Žigu, Richtera, Sakovú, Danka, Trnku, Kováčika, Čižnára, Danka, Kotlebu a mnohých dalších považuješ za čestných?
Znáte dnešní Slovensko? Já ano! Po deseti letech vládnutí Smeru došla lidem trpělivost! Kecy o neziskovkách, mainstreamu a investigativcích si nechte pro voliče Babiše a Zemana.
Velká gratulace na Slovensko, po prezidentských volbách se jim povedly i volby parlamentní, můžeme jen závidět a snad se někdy dočkáme taky. Jen se bojím, že si budeme muset taky projít temným obdobím, jako Slováci za posledních deset roků. Porážka Fica, Danka a fašistů je logickým výsledkem jejich politiky posledních let.
Dnešní den bude opravdu pěkný. Velká gratulace na Slovensko, po prezidentských volbách se vám povedly i volby parlamentní, můžeme jen závidět a snad se někdy dočkáme taky. Jen se bojím, že si budeme muset taky projít temným obdobím, jako Slováci za posledních deset roků. Porážka Fica, Danka a fašistů je logickým výsledkem jejich politiky posledních let.
Velká gratulace na Slovensko, po prezidentských volbách se vám povedly i volby parlamentní, můžeme jen závidět a snad se někdy dočkáme taky. Jen se bojím, že si budeme muset taky projít temným obdobím, jako Slováci za posledních deset roků. Porážka Fica, Danka a fašistů je logickým výsledkem jejich politiky posledních let.
Matovič vyhrál proto, že Fico a "zodpovedná zmena" Pellegríni předvedli, že Smer nemá žádnou vizi, žádný program, žádná "zodpovedná zmena", pouze lži, urážky a útoky na všechny strany. Pouze předváděli morální úpadek bývalé vládnoucí strany.
Dnešní den bude opravdu pěkný. Velká gratulace na Slovensko, po prezidentských volbách se vám povedly i volby parlamentní, můžeme jen závidět a snad se někdy dočkáme taky. Jen se bojím, že si budeme muset taky projít temným obdobím, jako Slováci za posledních deset roků. Porážka Fica, Danka a fašistů je logickým výsledkem jejich politiky posledních let.
Velká gratulace na Slovensko, po prezidentských volbách se vám povedly i volby parlamentní, můžeme jen závidět a snad se někdy dočkáme taky. Jen se bojím, že si budeme muset taky projít temným obdobím, jako Slováci za posledních deset roků. Porážka Fica, Danka a fašistů je logickým výsledkem jejich politiky posledních let.
Pellegríni včera v debatě na RTVS opět předvedl, že Smer nemá žádnou vizi, žádný program, žádná "zodpovedná zmena", pouze lži, urážky a útoky na všechny strany. Nedokázal nic vysvětlit, v debatě pouze prezentoval totální morální úpadek bývalé vládnoucí strany.
A co se týká toho velkého odhalení - další ubohost od premiéra. Takže každý důchodce a každý občan, který má účet u Poštovej banky SK, má peníze ve schránce na Kypru? Velmi ubohé odhalení.
Odporúčame