Asi uz zacina chapat, ze mu RF nepomoze.
Pellegríni včera v debatě na RTVS opět předvedl, že Smer nemá žádnou vizi, žádný program, žádná "zodpovedná zmena", pouze lži, urážky a útoky na všechny strany. Nedokázal nic vysvětlit, v debatě pouze prezentoval totální morální úpadek bývalé vládnoucí strany.
Roba čeká další těžká porážka. Parazlilo ho verce zemiakov, porazil ho několikrát Kiska, teď ho porazí "blázon z TT".
https://www.youtube.com/watch?v=yIUQx5Q ZQAw :
totální mentální a fyzická troska ten Robo,
kam se hrabe Mečiar, Slota, Danko, Harabín, Glváč, Pelle, Žiga, Blaha, Richter, Kaliňák, Erik Tomáš, Gašpar, Bodor, Saková,Jankovská, Paška, Krajmer, Kočner, Bašternák, …...
+++, to bol nádherný výrok v priamom prenose! Totálny ….. ten súdreh preceda!
Tak to je sila! Kam sa hrabe Mečiar, Slota, Harabín, Kotleba, Danko, na precedu nikto nemá! Zúfalá troska!!!
Lžete! Dzurinda převzal vládu po Mečiarovi před ekonomickým krachem Slovenska a ekonomiku nastartoval. Z toho pak těžil Fico. A jeho sociální balíčky ekonomiku dusí, což se brzy ukáže. Vzpomínáte, jak Fico jezdil za Dzurindové vlády po okolních zemích a srovnával ceny potravin a benzínu a co sliboval? A výsledek? Co pro obyčejné lidi udělal? Sociální balíčky? Obědy zadarmo? Vlaky zadarmo? Rekreační poukazy? To není zadarmo a nedává to ze svého! Život není o sociálních balíčcích, kvalita života je o něčem jiném. Kdyby mi nebylo líto 70% obyvatel Slovenska a hlavně vašich dětí a vnuků, kteří ty následky Ficových vlád ponesou a zaplatí, přál bych vám ty smerácké jistoty ještě aspoň deset let, ať si to pořádně užijete!
Jenomže to není zásluha Smeru. Proč odešlo tolik lidí pracovat do zahraničí? Jaká by byla nezaměstnanost, kdyby se všichni vrátili? Kde vezmou následující vlády peníze na splácení dluhu, na důchody, na dálnice a zničené cesty, na vědu a výzkum, zdravotnictví, školství, na ekologii, likvidaci starých ekologických zátěží, na útlum hornictví a revitalizaci Horní Nitry, atd, atd. Ekonomický problém je tady a lepší to nebude a jako první to odnese automobilový průmysl, máme se na co těšit.
A já dodávám :
209 000 Slováků pracujících v ČR, 25 000 mladých studujících v ČR z nichž většina se na Slovensko nevrátí, další desetitisíce pracujících v západní Evropě - lékaři, sestry, IT odborníci, strojaři, vysokoškoláci.... kteří chybí a budou chybět Slovensku v příštích létech. Zanedbané životní prostředí, neřešené ekologické zátěže, zanedbaná infrastruktura, chybějící peníze na všechno = smerácké jistoty = 12 ztracených let pro Slovensko !!!
Iba blázni by dokázali zničiť vlastnú krajinu! Včera někdo napsal :
Pellegrini, svedomim diletantov a neschopakov zo SMERU su vysledky vladnutia:
1. Najvyssia nezamestnanost vo V4
2. Najvyssi deficit vo V4
3. zadlzenie Slovenska za 4 roky o 7 miliard eur (a od r. 2006 o 28 miliard)
4. zvysenie cien za rok o 5%
5. vyrovnavanie nizkych starodochodkov s vysokymi Kanikovymi novodochodkami od slubov v r. 2006 az po 10. rokoch vlady SMERU v oktobri 2018 (ked uz vacsina z nich vymrela)
6. znicene a rozkradnute zdravotnictvo
7. znicene skolstvo
8. skorumpovane sudnictvo
9. Skorumpovana policia a prokuratura
10 znicene rozbite cesty
11. znizovanie percentualneho pomeru dochodkov k priemernym platom zo 46,69% v r. 2012 na 43% teraz
12. zvacsovanie regionalnych rozdielov (rozkradanie Vychodu Kalabrijskou a SMERackou mafiou)
SMER vlada = 12 rokov stratenych pre Slovensko !!!!!
Čokolvek bude lepšie jako mafiánský štát a rabovačky Smeru!
+ 209 000 Slováků pracujících v ČR, 25 000 mladých studujících v ČR z nichž většina se na Slovensko nevrátí, další desetitisíce pracujících v západní Evropě - lékaři, sestry, IT odborníci, strojaři, vysokoškoláci.... kteří chybí a budou chybět Slovensku v příštích létech. Zanedbané životní prostředí, neřešené ekologické zátěže, zanedbaná infrastruktura, chybějící peníze na všechno = smerácké jistoty = 12 ztracených let pro Slovensko !!!
Větší cirkus, jaký na Slovensku předváděla strana Smer už snad ani nejde udělat. Podívejte se kolem sebe, kam smeráci Slovensko dovedli. Život není o sociálních balíčcích a vlacích zadarmo. Tímto trapným očerňováním opozice už nic nezískáte. V sobotu Vám budu držet palce, ať se ta nutná změna povede!
Ten idiot je záruka potrebnej zmeny. "Zodpovedná zmena" je záruka pokračovaním mafiánskeho štátu, rabovaním rozpočtu, sociálneho výsmechu občanom, zkorumpovanej justície A PROSPERITY NAŠICH ĽUDÍ!
Vlastnou hlavou – 2002
Diaľničná výstavba, 2000 - doteraz
Tunelovanie eurofondov, (2006 - dodnes)
Kauza Veľký Slavkov, 2007
Jachta a J&T – 2008
Mýtny tender – 2008
Kauza predaj emisií, 2008
Sociálne podniky, 2008
Kauza Tipos, 2008
Kauza popolček, 2009
Kauza Gemerský Mlyn, 2010
Mýtny tender, 2010
Hlas podobný Ficovi, 2010
Sociálne podniky ministerky Tomanovej
Tunelovanie Vojenskej spravodajskej služby (2010)
Budamar, 2013
Kúpa 49 % podielu SPP
Kauza CT/Medical Group, 2014
Dotácie pre Duslo Šaľa Babišovi, 2014-2015
Predražené IT služby pre štát/Slovensko.sk, 2015
Teta Anka, 2015
Reštrukturalizácia Váhostavu – 2015
Jánoš a alobal – 2015
Bonaparte
Kauza Kočner – 2016
Masér za 3 milióny eur, 2016
Kauza Kaliňák, Počiatek a DPH, 2016
Kauza Bašternák, 2016
Pellegriniho slovensko.sk – 2016
Miliónový advokát Radomír Bžán
Bödörovci a ich vplyv v krajine
Radkyňa Trošková – 2018
Únos Vietnamca
Vražda novinára
………….
stačí?
Určitě jsou dobří a navíc i vydělávají víc než domácí. Ale problém je jinde. Tito lidé - a hlavně mladí - budou Slovensku chybět!
Odporúčame