A teraz to vysvetli bez vysvetlovania. Smerovolici evidentne argumenty ani fakty nie su schopni vnimat.
A teraz to vysvetli bez vysvetlovania. Smerovolici evidentne argumenty ani fakty nie su schopni vnimat.
Myslim si, ze Takac je doslovne cerveny, nie kmer, ale opilec.
Ma ja tricepsy. Mozno by to stacilo na nahradenie Republiky.
Ale dezolati pisu, ze pedofili chcu zlegalnit sex s detmi a realne sa o tom aj diskutuje - s progresivcami v USA. Mne to nepride ani z najmensej casti vporiadku.
65%, nie polovicu.
50% zmizne zo zarobenych penazi a ten zvysok pouzivame na kupu tovarov a sluzieb podliehajucich zvcaune DPH (23%), ale aj dodatocnym spotrebnym daniam (pohonne hmoty).
Len tak do vetra, mimo temu:
Ak niekto sa dostane za "justicny omyl" do vazenia na vela rokov, hadajte, ako Vam vratia roky zivota, nezazite roky s detmi a samozrejme vykompenzuju utrpenie, ktore sposobili.
Zdanil by som chodzu. Je prilis zdrava a patrilo by sa to konecne.
Zial, mas pravdu a dodam:
Dopravna chudoba: ak cestujes denne do a z prace 3,5 hodiny (autobusom, mhd) len kvoli tomu, ze nemas auto, s ktorym by si to dal za 1,5 hod :).
Priorita ma byt vlakova preprava, ale dostat sa k vlaku, ktory by idealne este mal odchadzat na cas, je celkom narocne.
Zevraj ma rad zapadny fast food :).
Spravne, to nie je podstatne. Narodia sa nove deti. Ale on zije tu a teraz.
Samozrjeme. Je to spolocensky aj pravne casto problematicke.
Aj retardacia je diagnoza, podobne debilita, alzheimerova choroba a mnoho dalsich.
Ale na druhej strane, neprijemnym temam sa ludia vzdy vyhybali. Ist na stolicu - lepsie ako povedat, ze idem produkovat exkrementy. Zostalo to ako legitimne pomenovanie toho ukonu aj produktu :). A tak namiesto obezity ci nadvahy sa budu casom pouzivat ine vyrazy - ak budu klasifikovane ako diagnozy, preco nie.
Lenze obezita je nazov diagnozy s priradenym kodom. Priestorovo objemnejsie osoby kod diagnozy nemaju, preto nemaju zial pravo na liecbu hradenu zo zdrav. poistenia.
Mas pravdu. Mal som starsieho kolegu, priesiel za mojimi kolegynami (vtedy cca 40r) a oznacoval ich: ahojte kocky. Ja som to vnimal ako nevhodne, on sa nad tym ani nepozastavil a zeny sa citili po komplimente dobre. Keby mali 25 r, asi by tam na druhy den uz nepracoval.
Pockaj kym sa do trestneho zakona zavedie zakon o ocnom kontakte. Pozerat sa niekomu dlhsie ako 8 sekund do oci bude povazovane za sexualne napadnutie :).
Lenze cez Pezinok idu autobusy kvoli okolitym obciam. Modra nema vlakovu stanicu, aj keby to vyzeralo, ze ma.
Mne nikdy nepomohol. Afty som maval aj mesiac, kym sa zahojili. Navyse rastli do rozmerov 1-eurovej mince.
Aj u deti mi funguje najviac B2 + C.
U Putina sa za pobizenie vzdy plati zivotom. Uvidime, aky je este mocny.
Kazdopadne dobry tah od Zelenkeho.
Putin dokazal velmi vela v tejto vojne, Svedsko a sused Finsko v NATO, na Ukrajine jedna z najlepsich armad sveta, Rusko sice oboznamene s modernou vojnou, hospodarsky a ekonomicky decimovane, medzinarodne vzhladom na zapad izolovane. Na mori bezvyznamne. Ukrajinu maju ochotu budovat, obavam sa, ze Rusko to take jednoduche mat nebude
Ak pyta od teba 3,5 USD, definitivne to je lochneska prisera!
To dolezite o aftach ste zabudli:
Casto ich mavaju ludia s pazerakovym refluxom. Liecba: B2 + C vitamin a do 3 az 5 dni su prec. Lokalne aplikovanie dezinfekcie neriesi samotny problem.
Napr. zvyseny prijem zeleniny bohatej na C vitamin je celkom dobra profylaxia.
Odporúčame