Tak je teda uplne spravne nechat vladnut prezidenta Trumpa. Jeho pripadna psychicka porucha predsa nie je oficalne potvrdena diagnoza / diagnozy. Nechajte mu moznost vladnut, este je vela statov s roznymi prezidentami ci mocipanmi a zasoby rakiet sa priebezne doplnaju.
Navyse nechceme, aby Rusko ovplyvnilo volby kazdy rok, staci raz za 4 roky. Bolo by to pre nich drahe.


