Pán minister sa snaží sporiť tam, kde nič nie je! Otcovia sa teda nepodieľali na výchove detí? Uplatňovať princíp retroaktivity, meniť pravidlá rodičovského dôchodku - je svinstvo najhrubšieho kalibru! Že vám nie je hanba!
Pán minister sa snaží sporiť tam, kde nič nie je! Otcovia sa teda nepodieľali na výchove detí? Uplatňovať princíp retroaktivity, meniť pravidlá rodičovského dôchodku - je svinstvo najhrubšieho kalibru! Že vám nie je hanba!
Ak by som neodvádzal do Sociálnej poisťovne tak súhlasím. Ale ak som solidárny s niekým iným, tak vlastné sporenie nefunguje! Politici miešajú jablká s hruškami. To je tak ako keď politik povie, že "v Sociálnej p. nie sú peniaze, lebo je príliš veľa dôchodcov", čo je hlúposť ako Brno. Po prvé: tí dôchodcovia si totiž na svoj dôchodok odpracovali počas svojho aktívneho života. Po druhé: balík peňazí v SP nezávisí od počtu dôchodcov, ale od výkonnosti našej ekonomiky, čiže od množstvá financií v štátnom rozpočte!
Nízke platy brzdia spotrebu a tým aj rozvoj domácej ekonomiky, platy v okolitých štátoch sú podstatne vyššie a v kombinácii s nižšími cenami (v porovnaní s nami) vyvolávajú u nich rast ekonomiky. Ak rastú platy politikov a nie pracujúcich, je to veľmi zlý signál pre voličov, hlavne pred nadchádzajúcimi voľbami prezidenta a europoslancov. Najlepšie bude realizovať Navaľnej nápad - ísť do volebnej miestnosti a polhodiny tam stáť a nevoliť.
Mňa zaujíma predovšetkým môj plat, vole, a ten je v porovnaní s Čechmi, Poliakmi a Maďarmi podpriemerný.
Papaláši, len provokujte tento národ! Všetko má svoje limity, aj trpezlivosť ľudí.
Povie mi niekto, čo má zajačik spoločné s Veľkou nocou? Alebo vajíčka alebo kuriatka? Čo ste na hlavu?
To znamená, že vakcíny sú nanič - keď ani v takom veľkom počte sa u človeka nič nedeje!
Pripadá mi to ako Charta 77 za komančov - všetci o nej hovorili, podpisovali sa proti nej a nik nevedel, čo obsahuje!
Čiže aj tá nahrávka je dezinformácia?
Súhlas! A je potrebné začať bankami ale tak, aby nemohli exportovať svoj zisk, ale aby ho opätovne použili na Slovensku.
Extrém sú mainstream média, nie Infovojna. Denník N sú pomýlení ...
Richardom myslíš Richarda Geisena?
Nemal by si tak včas ráno požívať psychotropné a omamné látky!
Nemal by si tak včas ráno požívať psychotropné a omamné látky!
Orbán vždy vie čo robí. Maďarsko na tom nikdy nebolo tak dobre ako za Orbána. Napr. tým že zakázal bankám vývoz zisku naštartoval rast ekonomiky a nikto nemusí chodiť za prácou napr. na Slovensko. Naopak prilákal aj automobilky, baterkárne, ...
Liberálna banda nevie nič iné len robiť dlhy a vyvolávať vojnové spory.
Na to som myslel - štát by mal v prvom rade šetriť na svojich výdavkoch: stopnúť akékoľvek odmeny, zreálniť platy, regionálne vyrovnať platy - prečo by mal niekto napr. v Bratislave mať vyšší plat za tú istú prácu ako ten čo ju vykonáva na východe! ...
O svojich (našich) peniazoch si štát rozhoduje sám - prostredníctvom dobre platených úradníkov. Tak ako keď súkromník priamo zadá zákazku inej súkromnej firme, tak štát zadá zákazku inej štátnej firme.
Sám si toxický!
Odporúčame