Ako je to možné, že v Pravde vyšiel taký rasistický článok? Veď migranti sú dobrí, Európa ich "potrebuje", .... iné debility!
Ako je to možné, že v Pravde vyšiel taký rasistický článok? Veď migranti sú dobrí, Európa ich "potrebuje", .... iné debility!
To je nejaký hoax - práve opak je pravdou. Ruská ekonomika postúpila je 4. najvýkonnejšia podľa HDP/obyv.
Už prestaň čítať Sme a sledovať Markízu, ... Úplne zblbnutý !
A pritom Amerika cez Vladivostok nakupuje ruský plyn, skvapalňuje ho a s veľlým ziskom predáva do Európy. To sme už skutočne na hlavu padnutí?
Oni poznajú tú červenú so žltou hviezdou, kosákom a s kladivom.
Oni poznajú tú červenú so žltou hviezdou, kosákom a s kladivom.
Pokým nám budú mútiť mozgy tým, že výška dôchodkov je závislá od počtu poberateľov, bude to stále horšie a horšie. Dokonca neexistuje ani závislosť od výšky sociálnych odvodov pracujúcich! Jediným zdrojom financií pre sociálne účely je len a len výkonnosť ekonomiky! To ostatné sú bludy.
Aj v Portugalsku, v Egypte, v Estónsku, ... je to lepšie ako na Slovensku. Pokým nám budú mútiť mozgy tým, že výška dôchodkov je závislá od počtu poberateľov, bude to stále horšie a horšie.
V Mníchove som stretol dôchodcu. Po úvodnej debate som sa ho opýtal, ako si ako dôchodca žije. Odpovedal, že ešte každoročne pol roka pracuje u Siemensa a potom idú spolu s manželkou (ktorá vôbec nepracuje) cez zimné obdobie na pol roka do Juhoafrickej republiky. Takže toto je moja skúsenosť s dôchodkami v Nemecku. S mojím dôchodkom tak môžem ísť na 2 týždne na Zempl. Šíravu.
Skús rešpektovať aj iný názor, resp. svetonázor. Tak robia demokrati!
Žijeme v 21. stor. a stále ukladáme odpad na kopy! To dokedy potrvá tento primitivizmus? V civilizovaných štátoch sa odpad spaľuje a energeticky využíva! Prečo s tým niečo tento štát neurobí?
"Slovensko je krajinou s najmenšou mierou tolerancie a prijatia..." Platí to naopak: Slovensko je krajinou budúcnosti a plánuje svoj všestranný rozvoj, lenže s LGBT osobami by to nešlo!
To akože krúpy a búrky sú dôsledkom klimatickej zmeny? Som už dosť starý, ale pamätám si, že každé leto boli búrky aj s krúpami. Dokonca bolo aj teplejšie než je dnes!
A opäť na západné Slovensko! Veď na východe nie je nič.
Čo to je za novinárku? Ministrovi ešte horí špak na stanici a ona už hodnotí jeho prácu! Milá pani, práca ministra sa OBJEKTÍVNE hodnotí až pred koncom jeho funkčného obdobia. Za tým vidím Kičovinu, vole!
Pomôže len systematický odstrel medveďov - vytvoriť rojnicu na východe Slovenska a postupne ísť západným smerom a strieľať ich.
5 clankov som vymazal!
Aj NATO sa vyhráža jadrovou vojnou, vole! A Rusi nás už viac než 20 rokov okupovali.
Už je načase zaviesť povinnú vojenskú službu aj u nás. lebo si s tými Cigánmi neporadíme. Vojna ich naučí poslušnosti a poriadku.
Odporúčame