Netep lebo rusko na zachrani, tak maco potom ockovanie ze? Vy ste vynni spataci nosa co ste ludi v zime nahnali do radov..ake gp uz kona
Netep lebo rusko na zachrani, tak maco potom ockovanie ze? Vy ste vynni spataci nosa co ste ludi v zime nahnali do radov..ake gp uz kona
oatzka znela ci sme boli za vlady matovica najhorsi na svete....a tto sme boli o com si zjavne netusil
odmietanim nemzyslom..rusko v prirode:))))
Cize stalber klamal ked tvrdil ze klamem ze za matovica sme boli najhorsi na svete pri Kovide
rad vyvraciam klamtva volicom matovica:))
cize boli sme najhosi na svete za vlady matovica?
cesko ma rovnako obyybatelov ako my? bulhrasko? madarsko? a teketo tupela maju pravo volit?
sem nas doviedol matovic
V období od 1. januára do 2. marca tohto roka sme totiž podľa vedeckého portálu Our World in Data, ktorý vedie Oxfordská univerzita, najhorší na svete v počte úmrtí na milión obyvateľov. Dnes sme v tomto ohľade prekonali doteraz prvé Portugalsko.
Dnes sme v počte úmrtí v súvislosti s koronavírusom na milión obyvateľov v roku 2021 zasadli na prvé miesto negatívneho rebríčka.
Najprv to bol Wu-chan, potom Bergamo či New York, na jeseň roku 2020 zase Česko. K miestam, kde koronavírus spôsobil masové zomieranie a stali sa tak smutnými symbolmi pandémie, sa v roku 2021 môže prirátať aj Slovensko.
2009 tu bola svetova hospoarska kriza lol....v 2012 tu vladla parvica...matovic
chcel si 4 spojencov tam mas....preoc klames ze nie su spojenci? nema USA v iraqu legalnu zakladnu?
dnes je pandemia? ked bolo pandemia boli sme najhoris na svete?
tam nas doviedol tvoj vodca matovic....krasne ta oblol s tou vilou ze? ako malo staci dezolatom aby ho volili
otvaram to oci akeho hlupaka si volil ako takym deozlatomako ty sme boli najhorsi na svete a umieralo 20 000 ludi zbytocne
pytam sa KTO je mendzi nami v tom grafe...sup sup
mnohi pokusne ockovanie neprezili....zial
dovod bol v dezolatoch aky to co krizali sparajte sa v nose hromadne v jednom rade...
hlupost viac umierali ockovany vsade vo svete umieraju doteraz...len tak zrazu....ale mna to netesi
tam nas dotiahol tvoj vzor...potom sme boli aj druhy zase psoledny a tak
sak parve nezmyselne opatrenia ktore nam zhorsili cisla
aky vysledok sak covid stale mame....relane cisla boli v danom case ked sme boli najhoris na svete kam nas dostoahol matovic
Odporúčame