Hlupost. Koalicia hlasu z pregresivnym extremom by ho pochovala, ked s nimi zacal ko.ketovat zacali mu padat preferencie
Hlupost. Koalicia hlasu z pregresivnym extremom by ho pochovala, ked s nimi zacal ko.ketovat zacali mu padat preferencie
Hlupost. Koalicia hlasu z pregresivnym extremom by ho pochovala, ked s nimi zacal koketovat zacali mu padat preferencie
Je po volbach zvykajte si:))))
Matovic kedy das tych 500 euro romom ako si slubil? Uz sa tesia....bud chlap...
nie ten ostavs..bude mat udajnedobry flek...odchadza ozran stanke:))
treba im povedat ze on ich ma:))) ze caka kym dojdu
Prvy vlak zo sklamanimi volicmi PS uz opusta Slovensko:)
Same dobre spravy dneska:))))
Zelensky uz pogratuloval Ficovi k vitazsstvu vo volbach, alebo ma zrovna bad trip?:)
vravim fasisto su stvrty...comu nechapes?
Dako je tu mlkvo od hnedej uderky...co sa minuli dolare z ambasady?
na co tvojho frajera spominas
som zvedavy ako im ich teraz vyplati...tolko nazurenych romov by som nechcel teraz zazit:))
zrazu idu do ulic? ked ludia chodili tak na nich nadavali ze su opice...farizeji
Najlepsie je ze taky FasoNad alebo Seliga uz nebudu otravovat vzduch s ich hoaxami:)))
na to som aj ja zvedavy:)))
Odporúčame