navrhol som - izraelsky system-
nejako nechces odpovedat-
este raz- v izraeli-
---mozes -TY-JA-ON- sledovat kade nosic viru chodil---kazdy den aktualizovane-
samozrejme on je tam pod nejakym cislom a nie menom- ktore ti je aj tak na prd-
pozries sa a vidis na- pc- ty sam - ci si tam v tom mieste a presne v tom case bol-
kontrolujes si to sam - podla toho sa zachovas- samozrejme hovorim o rozumnych - blbci nedodrzia a nerespektuju nic-
na co mi je nejaky zaznam u nejakeho uradnika- nota bene na min.zdravia-
ked uz mam byt kontrolovany -tak nech to ma aspom nejaky vyznam- pre mna-
oni si aj tak zistia co chcu-


