do pol roka uvidis - kto je ---debko---
do pol roka uvidis - kto je ---debko---
myslis-kiskomatovica ?
tiez si to myslim-
hnusny -komunisticko - bolsevicky - smradlavy vred- si chova na prsiach- prezidentka-
bez jeho papierikov - by sa nevedela ani vykoktat-
ogrcany ogrgel ak sa nemylim - si hompala tojase v poprade-
a to povedal kto ?
ze to vyletelo z ostravy ?
kde pomocou tych istych testov- odhalili treti najvacsi pocer -koronacov- z 13-tich krajov-
sami si nakadili do huby-
nuz ale papagaji- to omielaju dookola-
spanieli srali na vsetko -tak isto na testy-
ti su tak smerodatni- ich by som sa hanbil vobec spominat-
ten 600 km fitipaldi -vymetac- pojdov- sa bez tych grafov a kecpultov -nezaobide-
ten sa nevie ani ludsky vykoktat- toboz-politicky-
taky mlaskajuci -brav- pri korytku-
lebo trepe-
treba pocuvat vsetko-
fico vyzval najprv prezidentku- pretoze dochodky poslala na- US- tak bola vyzvana-aby toto tiez poslala-
pretoze to zavana- galkovstinou-
fico dodal- ak to neurobi- poslu to oni-
keby si nebol pridrbnuty- tak by si vedel- ze vyzval najprv prezidentku a ak to neurobi- tak to urobi smer-
zbytocne dristas -ako matovic-
na ct24- bola diskuzia o tomto odposluchu - v cechach o tom uvazovali- a byvaly minister spravodlivosti-prokuraror- povedal- ze to je strasna osemetna vec- ktora smrdi- porusovanim obcianskych prav-
no ale mat a pat -uznava len svoje prava-
ked som pocul ako poliaci zakazali rusom prelety -
tak psia krew -cholera- krew mnie zalala-
do volieb daleko- vymysli inu - hranicu-ktoru dosiahne-
ostravska nemocnica vypustila hoax-
s debilnymi testmi- odhalila treti najvyssi vyskyt korona z 13-tich ceskych krajov-
poradte tomu matovicovi- ze tahat tam tolko ludi -je debilizmus-
po druhe- ta ruska mu je na dve veci-
ta druha je -aby neposlintal on druhych -proti korona je to ako by si dal siet proti komarom-
:-)))))))))))))))
prestan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vies ako boli brucho od smiechu ?
++++++++++++
asi tak -
staci sa podivat na mapu vyskytu-
nuz ale to by bola ucinna metoda- bez diskuzie-
lepsia ako - sledovanie- dnes by uz nikto nezbrblal- mimo tych -co by tam museli- ¨
budem egoista- dnes ma moze roztrhat od jedu-
ako sa nam smiali ti co isli za lepsim- vobec nezavidim- ale ako nezodpovedni su dnes-
posielame pre nich lietadla-autobusy z ktorych po ceste utekaju-
proste nam sem vlecu - bordel-
ja by som sa nemusel nad sledovanim rozculovat- mam predpotopnu nokiu-
prave kvoli bezpecnosti- aspom si to namyslam-
no a toto izraelske sa neda ?
preco vymyslat a pretlacat - nieco co nieje efektivne-
len a len preto - aby sa nieco robilo-
vraj -lepsie nieco- ako nic-
potom aj tie pelegriniho testery boly v tom case -lepsie -ako nic-
teraz som cumel na polsku -tv- ukazovali prve lietadlo s pomocou z ciny-
obsah -ako za pelegriniho-
a pod ciarkou- vsetci vieme co matovic vyvadzal s odpocuvanim a nahravanim-
dnes pristalo vo warsawe prve lietadlo s pomocou od ciny-
rovnaky material -ako kupuju vsetci-
dnes zasadal sejm a 90% poslancov bez rusok-
a matovic je vo vyvrtkach -
neprehanaj
:-)))))))))))
matovic povedal - ze to je len a len pre nase zdravie- nic ineho nebude sledovat-
no nebud spokojny s takym vysvetlenim-
Odporúčame