citam dnesny a tvoj hadi jed-
no minister zdravia potrebuje podporu -ak chce nieco dobreho robit-
s kolarom - tak to si len priznala- co nemas a chyba ti to-
no ak mas medzi 15 a 30 - tak mas sancu-
zato ty si ozraty ako sved o vikende-
co odrazu sa nesmie nic povedat- na svatu vladu ?
ty a tebe podobni ste- kvakali o vsetkom - tak si zvykaj-
lenze tebe neprislo a nepride-jedine baksis za prispevky-
tak drbnuty od prirody nieje nikto-
vidis ja poprajem novej vlade uspech - ty si zamrzol v nenavisti -
akurat jej moc neverim -
ty zijes hnevom a nenavistou-
bacha- zaludocne vredy je -urevstvo- ver neoplati sa- pajedit-
ty si jeden z tych co vidia smietku u inych a nevidia brvno u seba-
vcera to bola ukazka zamrznutych hulvatov - na uplne -na ficoa az celkom slusny prejav- neurobil nic ine -len zhrnul kollarove-nedobre stranky a len sa opytal -
to ste nenasli medzi sebou niekoho slusnejsieho ?
co sa na neho zosypalo-
nehovorim -ze si fico nezasluzi- dobre mu tak-
nehnevaj sa - ja - vysukame sa- nepovazujem hodneho robit predsedu parlamentu-
20 000 bytov vyvexloval za koryto-
odrazu mu staci aj jeden byt.
korupcia - priamo pred ocami-
a tie miliony od matovica pre novinarov -to uz skoda hovorit-
vsak dobre- vies v com zacina zmena- ze predseda parlamentu sa dostal do parlamentu slubom ze postavi za rok 20 000 bytov-
ked dostal flek predsedu parlamentu- tak povedal - ze sa nebude hadzat o zem ked sa postavi co len jeden jediny-
krasna zmena slubov-
ja vitam kazdu zmenu- K LEPSIEMU-
mam ale velke obavy -ze to povedie k horsiemu-
vsetci styria co vladnu maju uz svoje zlodejiny za sebou- a dalsie pred sebou-
nevies ako chcel sulik s mihalom podojit stat ?
preco sa teraz asi zase spojili ? pre dobru zmenu ?
za chvilu to poznas aj pri tom sustruhu-
tak rob loziska a nedristaj o politicko bezpecnostne-zdravotnych nakupoch-
matovic s prezidentkou pelegrinimu podakovali za jeho cinnost v krize- kollar sa mu klanal -div nie po kolena-
alebo aj to pocasie odhadlo novu vladu a zamracilo sa ?
inac - preco ten koalicny podpis nenacmarali uz vcera vecer - a vladu mohla prezidentka menovat uz v 8-hod.
rano- zbytocna zdrzovacka-
mohli uz od 10-tej makat-makat-makat-
vsak kup lacnejsie-ty dilino-
a co matovic-sulik- kollar-kiska- nemohli sami nakupit ?a daleko lacnejsie ?
ked maju take dobre zahranicne styky- tak co sedeli na zadku a nenakupovali-
ked cesi maju prezidenta co chodil do ciny a nepovazoval ju za - komunisticku hrozbu- tak sa obchody robie dobre-
ked mas prezidenta co sa cmula s porosenkom a erdoganom a cinan je jeho najvacsi nepriatel- nuz bez s nim potom robit obchody-
podobne vas mohlo roztrhnut od jedu -ked danko isiel do moskvy-
-hovori sa tomu- dodrziavat dobre medzinarodne styky-
netreba za kazdu cenu -urazat a potom prosikat- pomoz-pomoz-
v nudzi poznas priatela- nemci nam zhabali uz zaplateny material-
cina je pre novu vladu nepriatel - s nemcami sme v jednom politickom klube a v jednom vojenskom-
staci si porovnat - pomoc- kto nam ju ukradol a kto nam ju poskytol-
liberalna-neliberalna-
bola -NAJLEPSIA-
bodaj -aby sa to hovorilo aj o matovicovej-
proti sulikovi bol danko - jagava kometa nad betlehemom-
potom ty si -obr-obr-obr .uj-
az na to- ze ty niesi ani clovek a uz vobec nie normalny-
vlada konci- nova od zajtra zacina-
panbozko a vsetci svati- pomahajte nam aby sme sa za 4 roky neocitli vsetci - v hneve-zlosti -nebodaj este niecom horsom-
to vsetko ma teraz zachranit-
vlada na cele s matovicom-
parlament na cele s kollarom -
prezidentka-
konajte tak- aby bolo aspom 55 % obcanov spokojnych- na 100 % to nebude nikdy-
amen-
hlavny stan sa ozral a grcia miesto kisku-
ty tam bez pred nim-
takto presne sa chovali komunisti na cele s urvalkom-
no aby som nekrivdil tak aj za vladnych nahradnikov tiez odkryta huba-
tak matovic tam bol a bol v klude naopak kupodivu kotlebovci a smeraci uz na prvej schodzi porusuju nariadenie vlady-
mat na ksichte- rusku-
to je arogancia a vrchol debility-
lenze fico tiez nieje premierom - zaspal si dobu-
matovic je povereny zostavenim vlady- co je premier- od zajtra aj menovanym - tak nerob zo seba -este vacsieho...
navyse ani nevies na co reagujes ale dristanie ti ide-
ja som nepisal -ze je premierom-
napisal som -stale nemusi robit premiera-
ale ak niekto nevie prezut ani napisane-potom je to tazke-
Odporúčame